Louis Poulsen Moser závěsné světlo sklo, Ø 25 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, plast, E27, 60W, K: 36cm

Designová závěsná lampa Moser - efektivní zdroj světla a dekorativní poutač v jednom Design této atraktivní závěsné lampy... více informací »
Louis Poulsen Moser závěsné světlo sklo
Značka: Louis Poulsen
13 199 Kč
Ověřit dostupnost
Designová závěsná lampa Moser - efektivní zdroj světla a dekorativní poutač v jednom Design této atraktivní závěsné lampy...

Designová závěsná lampa Moser – efektivní zdroj světla a dekorativní poutač v jednom Design této atraktivní závěsné lampy pochází od švédské odbornice na keramiku Anu Moser, která se specializuje na restaurování keramiky a rovněž v ní poskytuje lekce. Její práce lze nalézt na výstavách po celém světě. Závěsná lampa Moser je prvním výtvorem lampy Anu Moser. U dekorativního skleněného odstínu se Anu Moser inspiroval tvarem kapiček tekutého skla, které právě vyšly z trouby. Opálové sklo je ručně foukané, suspenze je vyrobena z leštěného hliníku. Vysoce kvalitní zpracované skleněné stínítko vyzařuje světlo použitého osvětlení rovnoměrně a bez oslnění všude kolem. Závěsná lampa Moser je světelný zdroj, který se vyznačuje svou jednoduchou krásou a lze jej kombinovat s celou řadou možností vybavení. Závěsná lampa Moser je vyráběna dánským výrobcem svítidel Louis Poulsen, společností, která od svého založení v roce 1874 vytvořila skandinávský designový princip „Forma sleduje funkci“. známí designéři a architekti z celého světa.
Tento výjimečný kousek můžete pořídit prostě na stránkách zařazený v sekci závěsná světla. Nyní najdete ještě jiné výrobky z této oblíbené kategorie za super cenu. Značka Louis Poulsen svým zákazníkům dodává velmi kvalitní sortiment. Náš sortiment je široký, mrkněte také na další kvalitní produkty od dodavatele Louis Poulsen. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Louis Poulsen Moser závěsné světlo sklo, Ø 25 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, plast, E27, 60W, K: 36cm od skvělého a známého výrobce Louis Poulsen jednoduše můžete sehnat teď za super cenu. Právě teď jen za 13 199 Kč.