Louis Poulsen Luis PH 3/2 závěsné světlo mosaz-bílé, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E27, 75W, K: 24.2cm

Designové závěsné světlo PH 3/2 s klasickým systémem tří stínidel Závěsné světlo PH 3/2 umožňuje se světlem směřujícím... více informací »
Louis Poulsen Luis PH 3/2 závěsné světlo mosaz-bílé
Značka: Louis Poulsen
20 099 Kč
Ověřit dostupnost
Designové závěsné světlo PH 3/2 s klasickým systémem tří stínidel Závěsné světlo PH 3/2 umožňuje se světlem směřujícím...

Designové závěsné světlo PH 3/2 s klasickým systémem tří stínidel Závěsné světlo PH 3/2 umožňuje se světlem směřujícím především dolů neoslňující osvětlení prostředí. Stínidla na lampu se skládají z třívrstvého, ručně foukaného opálového skla, které se na vnější straně leskne a na vnitřní straně je matně pískované, výsledkem je velmi měkké a příjemné světlo. Dánský designér, architekt, spisovatel a novinář Poul Henningsen vytvořil systém tří stínidel na lampu, který charakterizuje design závěsného světla PH 3/2, pro výrobce svítidel Louis Poulsen. Spolupráce začala v roce 1925 a trvala až do smrti designéra v roce 1967. Poul Henningsen za svého života usiloval o vytvoření svítidel vyzařujících zcela neoslňující světlo a splnění lidské potřeby světla přitažlivým designem. Toto úsilí je nadále krédem firmy Louis Poulsen, která stále ještě využívá Henningsenovu průkopnickou práci v teorii světla s ohledem na vztahy mezi stíny, zrcadlením, reprodukcí světla a struktrami světla.

Tento výjimečný výrobek Louis Poulsen Luis PH 3/2 závěsné světlo mosaz-bílé, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E27, 75W, K: 24.2cm od společnosti s dlouholetou tradicí Louis Poulsen jednoduše můžete získat zrovna dneska extra výhodně. Aktuálně za super cenu 20 099 Kč.