Louis Poulsen LP Circle stropní, Ø 26, 7 cm modrá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, 13W, K: 13.3cm

Vysoce účinné LED stropní světlo LP Circle Kulaté LED stropní světlo LP Circle je výkonný a dekorativní světelný zdroj, který... více informací »
Louis Poulsen LP Circle stropní
Značka: Louis Poulsen
15 199 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoce účinné LED stropní světlo LP Circle Kulaté LED stropní světlo LP Circle je výkonný a dekorativní světelný zdroj, který...

Vysoce účinné LED stropní světlo LP Circle Kulaté LED stropní světlo LP Circle je výkonný a dekorativní světelný zdroj, který plně splňuje moderní požadavky na LED technologii a design. Světlo s prstencovým tělem z extrudovaného hliníku a velkým akrylovým difuzorem zajišťuje každou místnost pro jasné osvětlení. Vnitřní okraj prstence je nakloněn o 5 °, čímž je světlo z difuzoru dekorativně odstupňováno. Když je lampa vypnutá, vyvinula ji v roce 2013 Mikkel Beedholm ze společnosti KHR Architecture a slouží jako dekorativní bytový doplněk, který lze sladit s mnoha životními styly. Design svítidla, který z hlediska světelného výkonu a designu přesně odpovídá tomu, co výrobce Louis Poulsen s produktovou řadou znamená: sledujte funkci formou a zajistěte, aby se lidé cítili příjemně příjemným světlem.

Tento velmi žádaný kus Louis Poulsen LP Circle stropní, Ø 26, 7 cm modrá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, 13W, K: 13.3cm od značky s dlouholetou historií Louis Poulsen můžete najít zrovna za nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 15 199 Kč.