Louis Poulsen Keglen stolní lampa 3 000 K černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, železo, polykarbonát, 8.5W, K: 44cm

Stolní lampa LED Keglen s podstavcem - integrovaný režim stmívání a zahřívání lze zapnout a vypnout Tato designová stolní lampa... více informací »
Louis Poulsen Keglen stolní lampa 3 000 K černá
Značka: Louis Poulsen
9 799 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa LED Keglen s podstavcem - integrovaný režim stmívání a zahřívání lze zapnout a vypnout Tato designová stolní lampa...

Stolní lampa LED Keglen s podstavcem – integrovaný režim stmívání a zahřívání lze zapnout a vypnout Tato designová stolní lampa od společnosti Louis Poulsen se díky svému decentnímu architektonickému stylu a grafickému vzhledu hodí do mnoha moderních prostředí v soukromí i v podnikání. Stínidlo je vyrobeno ze spřádaného hliníku, difuzor se skládá ze vstřikovaného polykarbonátu, rámová tyč je vyrobena z hliníku a základní deska je vyrobena z tlakově litého hliníku se železným jádrem. Nadčasový design pochází od Jakoba Langeho ze společnosti BIG Ideas. BIG Ideas patří do designérského studia BIG (Bjarke Ingels Group) a vytváří nápady na osvětlení pro moderní bydlení a práci. Keglen má však co nabídnout nejen z hlediska designu, ale také z hlediska světelné techniky: V základové desce je zabudován přepínač, kterým lze aktivovat nebo deaktivovat funkci stmívání. Jakmile je funkce aktivována, lze světlo plynule ztlumit. Mění se však nejen jas světla, ale také teplota barev, tj. čím je světlo tmavší, tím teplejší a zároveň příjemnější se zdá být teplota barev. Kromě toho mají kuželky paměťovou funkci: jednou nastavený jas zůstane zachován i po opětovném zapnutí svítidla. Když je funkce stmívání do tepla deaktivována, světlo svítí 100 % intenzitou. Stolní lampu Keglen vyrábí dánský výrobce designových produktů Louis Poulsen. Hlavní myšlenkou této tradiční společnosti (založené v roce 1874) je skandinávská zásada designu „forma následuje funkci“, kdy každý detail designu slouží určitému účelu.

Velmi žádaný produkt Louis Poulsen Keglen stolní lampa 3 000 K černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, železo, polykarbonát, 8.5W, K: 44cm od skvělé a známé značky Louis Poulsen snadno získáte u nás za výhodnou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 9 799 Kč.