Louis Poulsen Keglen stolní dim-to-warm černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, železo, polykarbonát, 8.5W, K: 44cm

Stolní lampa LED Keglen s podstavcem s funkcí stmívání a zahřívání Designová stolní lampa Keglen od Louise Poulsena potěší... více informací »
Louis Poulsen Keglen stolní dim-to-warm černá
Značka: Louis Poulsen
9 799 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa LED Keglen s podstavcem s funkcí stmívání a zahřívání Designová stolní lampa Keglen od Louise Poulsena potěší...

Stolní lampa LED Keglen s podstavcem s funkcí stmívání a zahřívání Designová stolní lampa Keglen od Louise Poulsena potěší svým decentním, architektonickým stylem a grafickým vzhledem. Hodí se do mnoha moderních prostředí v soukromém i podnikatelském sektoru. Stínidlo se skládá z točeného hliníku, difuzor ze vstřikovaného polykarbonátu a rám z hliníku. Tento nadčasový zdroj světla navrhl Jakob Lange ze společnosti BIG Ideas. BIG Ideas patří do designérského studia BIG (Bjarke Ingels Group) a vytváří nápady na osvětlení pro moderní obytné a pracovní prostředí. Keglen je špičkou nejen z hlediska designu, ale také z hlediska technologie osvětlení: v základní desce je zabudován spínač, kterým lze aktivovat nebo deaktivovat funkci stmívání. Po aktivaci funkce lze světlo plynule ztlumit a s klesajícím jasem se stává teplejším (tlumené až teplé 2 700 – 2 200 K). Vestavěná je také paměťová funkce: Jas nastavený před vypnutím svítidla zůstane zachován i po jeho opětovném zapnutí. Když je funkce stmívání deaktivována, svítí světlo se 100 % intenzitou. Stolní lampu Keglen vyrábí dánský výrobce designových produktů Louis Poulsen. Hlavní myšlenkou této tradiční společnosti (založené v roce 1874) je skandinávská zásada designu „forma následuje funkci“, kdy každý detail designu slouží určitému účelu.

Výjimečný a žádaný výrobek Louis Poulsen Keglen stolní dim-to-warm černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, železo, polykarbonát, 8.5W, K: 44cm od dodavatele s dobrým jménem Louis Poulsen můžete pořídit tady teď levně. Levně za cenu 9 799 Kč.