Louis Poulsen Flindt nástěnné světlo Ø30cm corten, Obývací pokoj / jídelna, kov, hliník, akryl, 16W

LED nástěnné světlo Flindt s elegantním designem - Ø 30 cm Nástěnná lampa Flindt nápadná velmi výrazným osvětlením vrhá... více informací »
Louis Poulsen Flindt nástěnné světlo Ø30cm corten
Značka: Louis Poulsen
16 299 Kč
Ověřit dostupnost
LED nástěnné světlo Flindt s elegantním designem - Ø 30 cm Nástěnná lampa Flindt nápadná velmi výrazným osvětlením vrhá...

LED nástěnné světlo Flindt s elegantním designem – Ø 30 cm Nástěnná lampa Flindt nápadná velmi výrazným osvětlením vrhá zcela nové světlo do vnitřních i venkovních prostor. Tvůrcem tohoto decentně provedeného a současně velmi pregnantního zdroje světla je dánský designér Christian Flindt, který s nástěnným světlem Flindt pokračuje ve své řadě výrobků, kterou již vyvinul pro Louis Poulsen. Designér pracuje od roku 2003 ve svém vlastním studiu a od roku 2006 spolupracuje se světoznámým výrobcem vysoce kvalitních designových světel ve skandinávském designu Louis Poulsen. Za stejnojmennou venkovní stojací lampu byl v roce 2014 vyznamenán cenou ELFORSK udělovanou dánským Ministerstvem energetického a elektroenergetického průmyslu. Z boku působí LED nástěnné světlo Flindt jako štíhlá elipsa ze dvou překrývajících se oválů. Tvar je lehce nadzvednutý z upevnění na stěně, takže vzniká iluze, že se nástěnné světlo vznáší. Pro harmonický vztah mezi proporcemi, křivkami a světlem kombinoval Christian Flindt u tohoto nástěnného světla softwarovou technologii, nejmodernější 3D tiskové postupy a kovový tlakový odlitek. Světlo je vytvářeno dvěma teplými bílými LED, svítí z otvoru na horní straně a šíří se dolů. Protože je část světla vyzařována dozadu, vzniká nepřímé osvětlení ve tvaru půlměsíce s velmi atmosférickým světelným účinkem. Flindt – nástěnné světlo, které bude se svým nadčasově elegantním designem senzací v interiéru i venkovním prostředí.

Hodně povedený kus Louis Poulsen Flindt nástěnné světlo Ø30cm corten, Obývací pokoj / jídelna, kov, hliník, akryl, 16W od předního výrobce Louis Poulsen snadno můžete získat právě za výhodnou cenu. Nabídky již od 16 299 Kč.