Louis Poulsen Flindt Garden dlouhé 930 corten, hliník, 6.5W, K: 69.5cm

Bezpečné cesty s LED světelnými patníky Flindt Garden Flindt Garden poskytuje nejen funkční osvětlení, ale má také dekorativní... více informací »
Louis Poulsen Flindt Garden dlouhé 930 corten
Značka: Louis Poulsen
7 499 Kč
Ověřit dostupnost
Bezpečné cesty s LED světelnými patníky Flindt Garden Flindt Garden poskytuje nejen funkční osvětlení, ale má také dekorativní...

Bezpečné cesty s LED světelnými patníky Flindt Garden Flindt Garden poskytuje nejen funkční osvětlení, ale má také dekorativní aspekt, takže je úchvatnou volbou mimo jiné pro vstupní prostory, terasy a parkové cesty. Svítidlo je navrženo tak, aby široký světelný kužel LED diod směřující dolů zajišťoval větší bezpečnost na cestách, aniž by oslňoval. Série LED svítidel Flindt je výsledkem dlouhodobé spolupráce oceňovaného designéra a architekta Christiana Flindta s dánským prémiovým výrobcem Louis Poulsen. Kromě vysoce kvalitního zpracování hliníku je přesvědčivá zejména skandinávská estetika světelného zdroje. Upozornění: Toto přídavné svítidlo musí být kombinováno s verzí Flindt s adaptérem. To umožňuje seskupení až šesti svítidel na sloupcích ve vzdálenosti až 5 m. Nový kus seženete mimo jiné tady u nás v populární kategorii průmyslové venkovní osvětlení. Nyní můžete koupit parádní zboží z této známé kategorie jednoduše online. Tento výrobce Louis Poulsen má ve stále nabídkce špičkový sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na další produkty od dodavatele Louis Poulsen. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kousek Louis Poulsen Flindt Garden dlouhé 930 corten, hliník, 6.5W, K: 69.5cm od výrobce Louis Poulsen snadno můžete sehnat právě nyní za nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 7 499 Kč.