Louis Poulsen Bysted bez adaptéru 53cm 3000K, hliník, polykarbonát, 14W, K: 53.4cm

Základní svítidlo LED Bysted Garden bez adaptéru - Prodlužovací svítidlo pro základní svítidlo Bysted Základní svítidlo LED... více informací »
Louis Poulsen Bysted bez adaptéru 53cm 3000K
Značka: Louis Poulsen
9 599 Kč
Ověřit dostupnost
Základní svítidlo LED Bysted Garden bez adaptéru - Prodlužovací svítidlo pro základní svítidlo Bysted Základní svítidlo LED...

Základní svítidlo LED Bysted Garden bez adaptéru – Prodlužovací svítidlo pro základní svítidlo Bysted Základní svítidlo LED Bysted Garden v barevném odstínu Corten zajišťuje bezpečné osvětlení pozemku. Základní svítidlo se dodává včetně základové desky pro povrchovou montáž. Poznámka: Adaptér potřebný k provozu není součástí dodávky. Svítidlo lze použít pouze jako rozšiřující svítidlo pro základní svítidlo Bysted s adaptérem. Vzájemně lze propojit až čtyři svítidla. Díky stupni krytí IP65 je Bysted chráněn proti vniknutí nečistot a proudu vody. Světlo je vyzařováno ve 4 kruzích přímo dolů, bílá spodní strana vytváří účinný odraz. Kolem svítidla se na podlaze vytvoří symetrický světelný obrazec. S větším původním modelem Bysted získal Peter Bysted před téměř 50 lety druhou cenu v soutěži výrobce svítidel Louis Poulsen na osvětlení čtvrtí s památkově chráněnými budovami. Bysted se rychle stal klasickým svítidlem. Od roku 1874 je společnost Louis Poulsen symbolem vynikajícího designu a vysoce kvalitního řemeslného zpracování. Skandinávská zásada designu „forma následuje funkci“ je vždy v centru pozornosti.

Designový produkt Louis Poulsen Bysted bez adaptéru 53cm 3000K, hliník, polykarbonát, 14W, K: 53.4cm od oblíbené značky se zárukou kvality Louis Poulsen najdete právě teď u nás v bezva akci. Aktuálně výhodně za 9 599 Kč.