Louis Poulsen Bysted bez adaptéru 25cm 3 000K, hliník, polykarbonát, 14W, K: 25.4cm

Základní svítidlo LED Bysted Garden bez adaptéru - Prodlužovací svítidlo pro základní svítidlo Bysted Základní svítidlo LED... více informací »
Louis Poulsen Bysted bez adaptéru 25cm 3 000K
Značka: Louis Poulsen
8 699 Kč
Ověřit dostupnost
Základní svítidlo LED Bysted Garden bez adaptéru - Prodlužovací svítidlo pro základní svítidlo Bysted Základní svítidlo LED...

Základní svítidlo LED Bysted Garden bez adaptéru – Prodlužovací svítidlo pro základní svítidlo Bysted Základní svítidlo LED Bysted Garden v barevném odstínu Corten zajišťuje bezpečné osvětlení pozemku. Základní svítidlo se dodává včetně základové desky pro povrchovou montáž. Poznámka: Adaptér potřebný k provozu není součástí dodávky. Svítidlo lze použít pouze jako rozšiřující svítidlo pro základní svítidlo Bysted s adaptérem. Vzájemně lze propojit až čtyři svítidla. Díky stupni krytí IP65 je Bysted chráněn proti vniknutí nečistot a proudu vody. Světlo je vyzařováno ve 4 kruzích přímo dolů, bílá spodní strana vytváří účinný odraz. Kolem svítidla se na podlaze vytvoří symetrický světelný obrazec. S větším původním modelem Bysted získal Peter Bysted před téměř 50 lety druhou cenu v soutěži výrobce svítidel Louis Poulsen na osvětlení čtvrtí s památkově chráněnými budovami. Bysted se rychle stal klasickým svítidlem. Od roku 1874 je společnost Louis Poulsen symbolem vynikajícího designu a vysoce kvalitního řemeslného zpracování. Skandinávská zásada designu „forma následuje funkci“ je vždy v centru pozornosti.Kvalitní produkt Louis Poulsen Bysted bez adaptéru 25cm 3 000K, jde nakoupit teď tady u nás zařazený v kategorii sloupková světla. Pořiďte si ještě jiné produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu! U zákazníků oblíbená značka Louis Poulsen dlouhodobě poskytuje vynikající výrobky. A to je teprve začátek! Náš sortiment je široký, mrkněte na další vybrané produkty od značky Louis Poulsen. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Louis Poulsen Bysted bez adaptéru 25cm 3 000K, hliník, polykarbonát, pořídíte snadno tu na našich stránkách zařazený v kategorii sloupková světla! Připravili jsme pro vás akční kousky z této rubriky ve slevě! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Louis Poulsen dlouhodobě nabízí top sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Kvalitní a žádaný výrobek Louis Poulsen Bysted bez adaptéru 25cm 3 000K, hliník, polykarbonát, 14W, K: 25.4cm od výrobce s mnohaletou tradicí Louis Poulsen máte možnost sehnat právě teď v naší nabídce za výhodnou cenu. Akční cena již od 8 699 Kč.