Louis Poulsen AJ – LED nástěnná lampa, černá, hliník, 9W

LED nástěnné světlo AJ 50 pro efektivní venkovní osvětlení Funkční design nástěnného světla AJ známého od 60. let minulého... více informací »
Louis Poulsen AJ - LED nástěnná lampa
Značka: Louis Poulsen
23 599 Kč
Ověřit dostupnost
LED nástěnné světlo AJ 50 pro efektivní venkovní osvětlení Funkční design nástěnného světla AJ známého od 60. let minulého...

LED nástěnné světlo AJ 50 pro efektivní venkovní osvětlení Funkční design nástěnného světla AJ známého od 60. let minulého století je charakteristický také pro LED venkovní nástěnné světlo AJ 50, také s ohledem na druh výstupu světla: svítidlo splňuje kritéria full cut off, tj. vyzařuje neoslňující světlo pouze dolů. Omezením vyzařovacího úhlu se optimalizuje jak světelná účinnost, tak i rozložení světla, což při vysoké efektivnosti přispívá ke snížení dopadu na životní prostředí. LED venkovní nástěnné světlo AJ 50 je kompletně zhotoveno z taženého hliníku a jeho povrch je opatřený práškovým nátěrem, tj. přesvědčí nejen svým pěkným tvarem a svou výkonností, ale také dlouhou životností. Designér Arne Jacobsen si jako architekt udělal jméno na celém světě. Vytvořil mnoho známých budov, včetně prvního letiště v Kodani. Jeho láska k detailům vnitřního vybavení vedla k navrhování příborů, tapet, látek, židlí a také svítidel. „Vejce“ a „Labuť“ – dvě židle, které navrhl Arne Jacobsen – se staly slavnými. Výrobce Louis Poulsen se ve své výrobě zaměřuje na svítidla, která dávají světlu tvar a vypadají stejně atraktivně, ať jsou zapnutá nebo vypnutá. Zcela unikátní produkt Louis Poulsen AJ – LED nástěnná lampa, černá, hliník, 9W je k sehnání lehce tu na našich stránkách zařazený v kategorii venkovní nástěnná svítidla! Nyní koupíte skvělé zboží ze zmíněné sekce za báječnou cenu. V očích zákazníků populární výrobce Louis Poulsen vás obohatí o kvalitní výrobky. Nakupujte výhoděn u nás!

Unikátní a oblíbený produkt Louis Poulsen AJ - LED nástěnná lampa, černá, hliník, 9W od známé kvalitní značky Louis Poulsen jednoduše pořídíte právě teď v nabídce za výhodnou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 23 599 Kč.