LOOM DESIGN Una LED venkovní svítidlo up/down, hliník, polykarbonát, 9W, L: 14 cm, K: 14.5cm

Moderní venkovní nástěnné svítidlo LED Una s vyzařováním světla ze tří stran Díky jednoduchému, modernímu designu a... více informací »
LOOM DESIGN Una LED venkovní svítidlo up/down
Značka: LOOM DESIGN
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní venkovní nástěnné svítidlo LED Una s vyzařováním světla ze tří stran Díky jednoduchému, modernímu designu a...

Moderní venkovní nástěnné svítidlo LED Una s vyzařováním světla ze tří stran Díky jednoduchému, modernímu designu a barevnému provedení je venkovní nástěnné svítidlo Una LED vhodnou volbou pro téměř každé moderní prostředí. Skládá se z hliníkové kostky s černým povrchem. Světlo je vyzařováno otvory v horní a spodní části. Ty jsou vybaveny individuálně nastavitelnými kryty, takže lze dosáhnout akcentu nahoru a dolů v jakémkoli úhlu až do 100°; kryty lze také zcela uzavřít. Kromě toho je směrem dopředu vždy rozptýlený paprsek, protože je zde použito opálové polykarbonátové sklo. – Třída ochrany: IP54Nový výrobek jde získat právě nyní tady u nás v oblíbené kategorii venkovní nástěnná svítidla! Mrkněte na unikátní produkty z naší rubriky ve slevě! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od značky LOOM DESIGN. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce LOOM DESIGN má k dispozici vynikající zboží.
Tento kvalitní a žádaný produkt získáte právě zde na webu v populární sekci venkovní nástěnná svítidla. Připravili jsme nové kusy ve zmíněné sekci v akci! V očích zákazníků populární značka LOOM DESIGN má ve stále nabídkce vysoce kvalitní zboží Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další kousky od dodavatele LOOM DESIGN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus LOOM DESIGN Una LED venkovní svítidlo up/down, hliník, polykarbonát, 9W, L: 14 cm, K: 14.5cm od přední značky LOOM DESIGN můžete sehnat u nás za akční cenu! Nyní za 4 199 Kč.