www.elra-svitidla.cz - katalog interiérových a venkovních světel

Lindby Matteo – nástěnné svítidlo v hranatém provedení, Obývací pokoj / jídelna, sádra, kov, sklo, E14, 25W, L: 36 cm, K: 6cm

Nástěnné svítidlo Lindby Matteo v hranatém provedení je skvělou volbou pro obývací pokoj nebo jídelnu. Vyrobeno z kvalitní sádry, kovu a skla, s E14 zámkou a výkonem 25W. Rozměry 36 x 6 cm.
EAN: 6291105700986
Lindby Matteo – nástěnné svítidlo v hranatém provedení
Ověřit dostupnost
Značka: Lindby
1 999
Popis produktu

Rohové nástěnné svítidlo Matteo s bílým sádrovým povrchem, s možností nátěru Svítidlo Matteo působí jako bílá pálená cihla a teprve při druhém pohledu lze zahlédnout, že se za tím skrývá dekorativní nástěnné svítidlo, které poskytuje nepřímé světlo. Pod ním se nachází difuzor z mléčného skla, který zajišťuje rovnoměrnější rozptyl světla, čelní clona je pak z neprůhledné sádry. Pro sádrové nástěnné svítidlo lze používat klasické žárovky nebo energeticky úsporné žárovky. Svítidlo Matteo lze používat ideálně na chodbách nebo schodištích a také v částech domu, které jsou vystaveny častému průchodu, ale ve kterých není cílené osvětlení nejdůležitějším kritériem. Díky osazení 2 žárovkami je dosaženo příjemného základního jasu také tam, kde je zapnuté jen jedno nástěnné svítidlo. Sádra se jako povrch vyznačuje především tím, že je možné provádět barevné změny také dodatečně, resp. jej pomalovat individuálními motivy nebo ilustracemi – je tedy vhodná pro všechny, kteří nechtějí ani v případě osvětlení přijít o nádech individuality! K tomuto účelu jsou ke svítidlu přiloženy rukavice a brusný papír pro zajištění optimální úpravy povrchu před základní nátěrem.