LeuchtNatur Ligno stojací lampa borovice, seno, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, seno, E27, 12W, K: 150cm

Stativová stojací lampa Ligno se stínidlem z ručně setého alpského sena Stojací lampa Ligno s neobyčejným stínidlem z alpského... více informací »
LeuchtNatur Ligno stojací lampa borovice
Značka: LeuchtNatur
20 699 Kč
Ověřit dostupnost
Stativová stojací lampa Ligno se stínidlem z ručně setého alpského sena Stojací lampa Ligno s neobyčejným stínidlem z alpského...

Stativová stojací lampa Ligno se stínidlem z ručně setého alpského sena Stojací lampa Ligno s neobyčejným stínidlem z alpského sena upoutá pozornost v každém obytném prostoru. Ručně vysévané seno pochází z Rakouska, neobsahuje škodlivé látky a naplňuje místnost svou nezaměnitelnou vůní. Krásné barevné akcenty dodávají stínidlu také okvětní lístky, které činí každou lampu jedinečnou. Třínohý rám je vyroben z masivního dřeva. S vhodnou žárovkou LED je možné stojací lampu stmívat. Ligno kombinuje moderní design s regionálními materiály, které odrážejí spojení s přírodou a útulností. Bavorský výrobce LeuchtNatur chce v době, která je charakteristická technologiemi a rychlým tempem, postavit tento aspekt do popředí a vnést do našeho moderního každodenního života více harmonie. Důležitá je také udržitelná a ekologická výroba v Německu.

Oblíbený a kvalitní výrobek LeuchtNatur Ligno stojací lampa borovice, seno, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, seno, E27, 12W, K: 150cm od výrobce s dlouholetou historií LeuchtNatur je dostupný na našich stránkách teď právě za extra cenu! Akční cena 20 699 Kč.