Les Jardins Solární lucerna Teckalu, duratek/bílá, 65, 5cm, hliník, duratek, 3W, P: 24.5 cm, L: 24.5 cm, K: 65.5cm

Moderní designová LED solární lampa Teckalu s detektorem pohybu Kromě moderního vzhledu nabízí solární svítilna Teckalu LED... více informací »
Les Jardins Solární lucerna Teckalu
Značka: Les Jardins
11 199 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní designová LED solární lampa Teckalu s detektorem pohybu Kromě moderního vzhledu nabízí solární svítilna Teckalu LED...

Moderní designová LED solární lampa Teckalu s detektorem pohybu Kromě moderního vzhledu nabízí solární svítilna Teckalu LED mnoho funkcí, díky nimž je dekorativním a zároveň velmi funkčním doplňkem pro osvětlení nemovitosti. Ať už na terase, před domem, jako zdroj světla vedle vchodu do domu nebo před karavan: Teckalu je energeticky účinný a dekorativní zdroj světla. Jelikož je integrován snímač detekce pohybu, světlo se zapíná pouze v případě potřeby. Teckalu může svítit až 200 hodin. Možnosti nabíjení jsou buď nabíjení přes solární modul, nebo nabíjení přes elektrickou síť pomocí kabelu USB. Vyrobeno z extrudovaného, práškově lakovaného hliníku a Duratek. Duratek: Péče o čaj je mimořádně snadná. Nejprve to bylo energicky kartáčováno, aby to mělo strukturovaný povrch. Po prvním nátěru vodotěsného základního nátěru bylo naneseno pět nátěrů šedé barvy. Tento proces chrání dřevo před povětrnostními vlivy, UV paprsky a různými skvrnami, jako je víno, káva nebo olej. Šedá barva podtrhuje současný šik. Údržba: Neolejujte. Očistěte mýdlovou vodou. – stmívatelné – Stupeň krytí IP55 (prachotěsný a chráněný proti tryskající vodě)
Diskontní produkt Les Jardins Solární lucerna Teckalu, duratek/bílá, 65, 5cm, hliník, duratek, 3W, P: 24.5 cm, L: 24.5 cm, K: 65.5cm pořídíte prostě tady na webu v populární sekci solární lampy s pohybovým čidlem! Podívejte se na akční produkty z této populární sekce ve výprodejové akci! Významný dodavatel Les Jardins pro vás vyrábí velmi kvalitní výrobky Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další produkty od značky Les Jardins. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Les Jardins Solární lucerna Teckalu, duratek/bílá, 65, 5cm, hliník, duratek, 3W, P: 24.5 cm, L: 24.5 cm, K: 65.5cm od dodavatele se skvělou pověstí Les Jardins máte možnost sehnat v naší online nabídce za akční cenu! Nyní nakoupíte za 11 199 Kč.