Les Jardins Solární lucerna Teckalu, Duratek/bílá, 45, 5cm, hliník, duratek, 3W, P: 24.5 cm, L: 24.5 cm, K: 45.5cm

Moderní designová LED solární lampa Teckalu s detektorem pohybu Kromě moderního vzhledu nabízí solární svítilna Teckalu LED... více informací »
Les Jardins Solární lucerna Teckalu
Značka: Les Jardins
10 099 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní designová LED solární lampa Teckalu s detektorem pohybu Kromě moderního vzhledu nabízí solární svítilna Teckalu LED...

Moderní designová LED solární lampa Teckalu s detektorem pohybu Kromě moderního vzhledu nabízí solární svítilna Teckalu LED mnoho funkcí, díky nimž je dekorativním a zároveň velmi funkčním doplňkem pro osvětlení nemovitosti. Ať už na terase, před domem, jako zdroj světla vedle vchodu do domu nebo před karavan: Teckalu je energeticky účinný a dekorativní zdroj světla. Jelikož je integrován snímač detekce pohybu, světlo se zapíná pouze v případě potřeby. Teckalu může svítit až 200 hodin. Možnosti nabíjení jsou buď nabíjení přes solární modul, nebo nabíjení přes elektrickou síť pomocí kabelu USB. Vyrobeno z extrudovaného, práškově lakovaného hliníku a Duratek. Duratek: Péče o čaj je mimořádně snadná. Nejprve to bylo energicky kartáčováno, aby to mělo strukturovaný povrch. Po prvním nátěru vodotěsného základního nátěru bylo naneseno pět nátěrů šedé barvy. Tento proces chrání dřevo před povětrnostními vlivy, UV paprsky a různými skvrnami, jako je víno, káva nebo olej. Šedá barva podtrhuje současný šik. Údržba: Neolejujte. Očistěte mýdlovou vodou. – stmívatelné – Stupeň krytí IP55 (prachotěsný a chráněný proti tryskající vodě)

Tento kvalitní a žádaný kus Les Jardins Solární lucerna Teckalu, Duratek/bílá, 45, 5cm, hliník, duratek, 3W, P: 24.5 cm, L: 24.5 cm, K: 45.5cm od výrobce s mnohaletou tradicí Les Jardins máte možnost najít ještě dnes skutečně levně! V současnosti za 10 099 Kč.