Les Jardins LED solární stojací lampa Skaal, lávový kámen, Holz, hliník, duratek, lávový kámen, 3W, K: 220cm

Terasová stojací lampa Skaal s LED zdrojem světla - solární Jako vizuální a funkční zvýraznění zdobí LED solární stojací... více informací »
Les Jardins LED solární stojací lampa Skaal
Značka: Les Jardins
30 899 Kč
Ověřit dostupnost
Terasová stojací lampa Skaal s LED zdrojem světla - solární Jako vizuální a funkční zvýraznění zdobí LED solární stojací...

Terasová stojací lampa Skaal s LED zdrojem světla – solární Jako vizuální a funkční zvýraznění zdobí LED solární stojací lampa Skaal každou terasu. Díky své široké projekci může osvětlit stůl, aniž by stál v cestě. Lamelové stínítko z teaku umožňuje úniku světla vyzařovaného všude kolem do okolí. Noha je vyrobena z lávového kamene a dodává jí potřebnou stabilitu. Výkonné LED osvětlení je stmívatelné. Detektor pohybu je již nainstalován, takže osvětlení se zapne, jakmile senzor zaregistruje pohyb. Povrchová úprava Duratek: Péče o čaj je mimořádně snadná. Nejprve to bylo energicky kartáčováno, aby to mělo strukturovaný povrch. Po prvním nátěru vodotěsného základního nátěru bylo naneseno pět nátěrů šedé barvy. Tento proces chrání dřevo před povětrnostními vlivy, UV paprsky a různými skvrnami, jako je víno, káva nebo olej. Šedá barva podtrhuje současný šik. Údržba: Neolejujte. Očistěte mýdlovou vodou. Dobíjecí přes integrovaný solární modul nebo přes USB kabel přes elektrickou síť. Doba hoření je mezi 5 a 200 hodinami.
Tento kvalitní a žádaný produkt jde nakoupit bez problémů tu v sekci venkovní osvětlení terasy. Vyberte si kvalitní produkty z této rubriky za zcela nejnižší cenu!

Tento levný produkt Les Jardins LED solární stojací lampa Skaal, lávový kámen, Holz, hliník, duratek, lávový kámen, 3W, K: 220cm od společnosti s dlouholetou tradicí Les Jardins jednoduše můžete pořídit tady a teď právě se slevou! Aktuálně v akci za 30 899 Kč.