Les Jardins LED solární osvětlení cesty Metro, senzor, corten, hliník, 3W, P: 19 cm, L: 19 cm, K: 90cm

Vysoce kvalitní solární světlo LED Metro se soumrakem a senzorem pohybu Solární osvětlení LED Metro je vyrobeno z vysoce... více informací »
Les Jardins LED solární osvětlení cesty Metro
Značka: Les Jardins
10 399 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoce kvalitní solární světlo LED Metro se soumrakem a senzorem pohybu Solární osvětlení LED Metro je vyrobeno z vysoce...

Vysoce kvalitní solární světlo LED Metro se soumrakem a senzorem pohybu Solární osvětlení LED Metro je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku a prvotřídní technologie. Její okouzlující vzhled lucerny ozdobí každý venkovní prostor i za denního světla, zatímco baterie se nabíjí pomocí solárního napájení. Alternativně je možné nabíjení přes kabel USB. Vestavěné LED diody patří k nejvýkonnějším a nejspolehlivějším svého druhu. Solární lampa LED pro venkovní použití tak poskytuje velmi dobré osvětlení za soumraku i v noci, a to stylovým způsobem. Zejména kombinace několika svítidel, například na okraji cesty, vytváří celkovou téměř majestátní atmosféru. – 1. režim: Parametry spotřeba energie, rezerva energie a doba stmívání, na nichž je založen jas LED diod, jsou sledovány tak, aby světlo mohlo zůstat zapnuté po celou noc. – 2. režim: Světelný senzor je zapnutý a automaticky zapíná svítidlo za soumraku a vypíná za svítání. Senzor pohybu je také zapnutý a svítidlo svítí na plný výkon po dobu 30 sekund, když je detekován pohyb. – 3. režim: Světlo svítí trvale a při plném nabití může svítit až 5 hodin. Intenzitu světla lze individuálně nastavit a prodloužit dobu svícení až na 200 hodin. Senzor pohybu je vypnutý. – Dosah senzoru pohybu: 6 m, detekční rozsah: 120°.
Unikátní a žádaný výrobek Les Jardins LED solární osvětlení cesty Metro, senzor, corten, hliník, 3W, P: 19 cm, L: 19 cm, K: 90cm můžete získat bezprostředně tady na našich stránkách v rubrice solární lampy s pohybovým čidlem. Nyní si můžete koupit kvalitní výrobky z této rubriky v akci. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další kousky od výrobce Les Jardins. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento žádaný produkt Les Jardins LED solární osvětlení cesty Metro, senzor, corten, hliník, 3W, P: 19 cm, L: 19 cm, K: 90cm máte možnost pořídit mimo jiné tady u nás umístěný v rubrice solární lampy s pohybovým čidlem. Získejte ještě podobné produkty z této populární sekce za výhodné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na další skvělé produkty od značky Les Jardins. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Výrobce Les Jardins má k dispozici prvotřídní produkty.

Hodně oblíbený výrobek Les Jardins LED solární osvětlení cesty Metro, senzor, corten, hliník, 3W, P: 19 cm, L: 19 cm, K: 90cm od skvělého a známého výrobce Les Jardins pohodlně dostanete v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Levně za cenu 10 399 Kč.