Les Jardins LED solární lucerna Bump 300 přenosná, červená, hliník, plast, 2W, P: 17 cm, L: 17 cm, K: 25cm

Mobilní LED solární lampa Bump se rozsvítí až na 150 hodin LED solární lampa Bump je vyrobena z rotačně lisovaného plastu a má... více informací »
Les Jardins LED solární lucerna Bump 300 přenosná
Značka: Les Jardins
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
Mobilní LED solární lampa Bump se rozsvítí až na 150 hodin LED solární lampa Bump je vyrobena z rotačně lisovaného plastu a má...

Mobilní LED solární lampa Bump se rozsvítí až na 150 hodin LED solární lampa Bump je vyrobena z rotačně lisovaného plastu a má hliníkovou rukojeť, na kterou ji lze také zavěsit. Robustnost praktického venkovního světla je posílena třídou ochrany IP55 – ochrana proti prachu a vodě. Univerzální zdroj světla pro venkovní použití, který z. B. jako zdroj světla na terase poskytuje útulnou záři. Také nepostradatelné pro kempování. Bump je během dne nabíjen sluncem přes solární panel nahoře a rozsvítí se mezi 4 a 150 hodinami. – stmívatelnéTento unikátní produkt máte možnost získat již dnes tady u nás v oblíbené rubrice solární světla! Nyní můžete najít parádní produkty z naší sekce ve výhodné akci!

Tento designový produkt Les Jardins LED solární lucerna Bump 300 přenosná, červená, hliník, plast, 2W, P: 17 cm, L: 17 cm, K: 25cm od společnosti s výborným jménem Les Jardins můžete koupit aktuálně na webu skutečně levně! Aktuálně stojí u nás 3 399 Kč.