LEDVANCE Worklight Tripod reflektor 1zdroj 50W, hliník, ocel, 50W, Energetická třída: F, L: 68 cm, K: 180cm

Tmavě šedý LED konstrukční reflektor Worklight Tripod s flexibilně nastavitelným světelným paprskem Stavební reflektor LED... více informací »
LEDVANCE Worklight Tripod reflektor 1zdroj 50W
Značka: LEDVANCE
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tmavě šedý LED konstrukční reflektor Worklight Tripod s flexibilně nastavitelným světelným paprskem Stavební reflektor LED...

Tmavě šedý LED konstrukční reflektor Worklight Tripod s flexibilně nastavitelným světelným paprskem Stavební reflektor LED Worklight Tripod je univerzální pracovní světlo se stativem. Jasný stavební reflektor lze použít k osvětlení garáží a dílen nebo jako zdroj světla při renovačních a stavebních pracích. Světlo univerzálních bílých LED diod je rovnoměrně rozptýleno částečně matným krytem z tvrzeného skla. Pracovní světlo je vyrobeno z hliníku a oceli. Díky stupni krytí IP65 je chráněno proti nečistotám i silnému dešti, takže svítidlo nepoškodí ani nepříznivé povětrnostní podmínky. Odolává také okolním teplotám od -20 °C do 45 °C, takže je ideálním zdrojem světla pro venkovní použití. Kromě toho lze reflektor měnit v závislosti na situaci díky úhlu otáčení 360° a úhlu natočení 180°. Další flexibilitu nabízí výškově nastavitelný stojan, který dosahuje celkové výšky 1,8 metru. Aby světlo při skladování nezabíralo mnoho místa, lze jej také složit. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. – Úspora energie až 80 % ve srovnání s halogenovými žárovkami. – Rychloupínání pro nastavení úhlu hlavy svítidla je součástí dodávkyOblíbený produkt LEDVANCE Worklight Tripod reflektor najdete prostě tady a teď na našem webu v populární kategorii stavební reflektory! Podívejte se na akční kousky z této známé kategorie za výprodejovou cenu!
Akční a ve slevě kus LEDVANCE Worklight Tripod reflektor 1zdroj 50W, hliník, ocel, 50W, Energetická je k sehnání právě nyní tady u nás zařazený v rubrice stavební reflektory. Nyní si můžete koupit kvalitní výrobky z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu! Tato značka LEDVANCE vyrábí špičkový sortiment.

Akční a ve slevě výrobek LEDVANCE Worklight Tripod reflektor 1zdroj 50W, hliník, ocel, 50W, Energetická třída: F, L: 68 cm, K: 180cm od populárního výrobce LEDVANCE je k dostání právě teď v naší nabídce za super cenu. Nyní nakoupíte za 2 499 Kč.