LEDVANCE Worklight stavební světlo S stojan 50W, hliník, ocel, sklo, 50W, L: 27.2 cm, K: 39.5cm

Přenosná LED pracovní lampa Worklight S-Stand LED pracovní lampa Worklight vytváří optimální světelné podmínky pomocí... více informací »
LEDVANCE Worklight stavební světlo S stojan 50W
Značka: LEDVANCE
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Přenosná LED pracovní lampa Worklight S-Stand LED pracovní lampa Worklight vytváří optimální světelné podmínky pomocí...

Přenosná LED pracovní lampa Worklight S-Stand LED pracovní lampa Worklight vytváří optimální světelné podmínky pomocí výkonných univerzálních LED diod vyzařujících bílé světlo, které jsou zabudovány do nastavitelné hlavy lampy za částečně matným krytem z tvrzeného skla. Pracovní lampa s třídou ochrany IP65 je vhodná pro vnitřní i venkovní použití a je vybavena kabelem o délce 2 m se zástrčkou. Díky rámu ve tvaru písmene S je velmi stabilní a lze jej snadno přepravovat pomocí rukojeti. Vybaveno rychloupínákem pro nastavení úhlu hlavy lampy a elektronickým předřadníkem. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Tento unikátní produkt LEDVANCE Worklight stavební světlo S stojan 50W, hliník, ocel, sklo, 50W, L: 27.2 cm, K: 39.5cm od skvělého a známého výrobce LEDVANCE jde sehnat právě nyní za výprodejovou cenu. Cenově vychází na 1 699 Kč.