LEDVANCE Worklight LED reflektor se stativem 2x50W, hliník, ocel, sklo, 50W, L: 68 cm, K: 180cm

Stabilní pracovní svítilna LED s dvojitou hlavou Worklight Tripod se 2 reflektory S třínohým rámem, který lze výškově nastavit... více informací »
LEDVANCE Worklight LED reflektor se stativem 2x50W
Značka: LEDVANCE
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Stabilní pracovní svítilna LED s dvojitou hlavou Worklight Tripod se 2 reflektory S třínohým rámem, který lze výškově nastavit...

Stabilní pracovní svítilna LED s dvojitou hlavou Worklight Tripod se 2 reflektory S třínohým rámem, který lze výškově nastavit až na 180 cm, a otočnými bodovými světly, které na něm sedí, vytváří pracovní světlo LED Worklight Tripod to nejlepší světlo pro práci. Není-li to nutné, lze rám za účelem úspory místa sklopit a uložit. Dvě hlavy svítidla s rychloupínáky pro dokonalé nastavení úhlu jsou vybaveny univerzálními bílými LED diodami, které rovnoměrně prosvítají částečně matným krytem z tvrzeného skla. EKG je integrováno. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Nový produkt LEDVANCE Worklight LED reflektor se stativem 2x50W, hliník, ocel, sklo, 50W, L: 68 cm, K: 180cm od skvělého a známého výrobce LEDVANCE jednoduše můžete získat tady nyní ve výhodné akci! V akci za cenu 3 799 Kč.