LEDVANCE Worklight Battery Tube LED pracovní, plast, 10W, P: 70.4 cm, L: 7.2 cm, K: 4.2cm

LED pracovní světlo Worklight Battery Tube - flexibilní, přenosné a napájené z baterie Vnější část pracovního světla... více informací »
LEDVANCE Worklight Battery Tube LED pracovní
Značka: LEDVANCE
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
LED pracovní světlo Worklight Battery Tube - flexibilní, přenosné a napájené z baterie Vnější část pracovního světla...

LED pracovní světlo Worklight Battery Tube – flexibilní, přenosné a napájené z baterie Vnější část pracovního světla Worklight Battery Tube LED je vyrobena z polykarbonátu a je velmi robustní. Oranžové pouzdro je chráněno proti prachu i stříkající vodě díky stupni krytí IP54. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost z něj činí flexibilní zdroj světla pro renovační a stavební práce. Je vybavena univerzálními bílými diodami LED a poskytuje svěží světlo, které podporuje soustředění při práci. Je rovněž napájen z baterie, a lze jej tedy používat nezávisle na napájení. Výdrž baterie je až čtyři hodiny. Když se baterie vybije, lze ji snadno dobít pomocí dodaného kabelu USB. Tento výjimečný kousek LEDVANCE Worklight Battery Tube LED pracovní, plast, 10W, P: 70.4 cm, najdete právě teď tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii pracovní světla. Nyní můžete získat unikátní výrobky z naší rubriky za příznivou cenu!
Tento unikátní výrobek LEDVANCE Worklight Battery Tube LED pracovní, plast, 10W, P: 70.4 cm, L: 7.2 cm, K: 4.2cm máte možnost sehnat také tady u nás umístěný v sekci pracovní světla. Nyní pořídíte zcela nové produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu. Oblíbený dodavatel LEDVANCE pro své zákazníky nabízí kvalitní výrobky Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Mrkněte na další prověřené zboží od značky LEDVANCE. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt seženete bezstarostně tu na našich stránkách v rubrice pracovní světla! Máme pro vás vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za super ceny! Oblíbený výrobce LEDVANCE svým zákazníkům dodává velmi kvalitní výrobky To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také více produktů od značky LEDVANCE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Unikátní a žádaný produkt LEDVANCE Worklight Battery Tube LED pracovní, plast, 10W, P: 70.4 cm, L: 7.2 cm, K: 4.2cm máte možnost nakoupit právě zde tady na webu v oblíbené sekci pracovní světla! Mrkněte na jiné produkty z této populární sekce za výborné peníze.

Zcela unikátní kus dostanete bez obtíží tady a teď na našich stránkách ve známé sekci pracovní světla! Nyní můžete získat další produkty z této populární sekce za rozumné peníze.

Oblíbený a kvalitní produkt LEDVANCE Worklight Battery Tube LED pracovní, plast, 10W, P: 70.4 cm, L: 7.2 cm, K: 4.2cm od odblíbeného výrobce LEDVANCE seženete bezpečně online napořád výhodně! Aktuálně stojí u nás 1 099 Kč.