LEDVANCE Vintage Edition 1906 Pipe Flex, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 40W, K: 41cm

LEDVANCE Pipe Flex - moderní stropní světlo pro žárovky a dodatečné vybavení Stropní světlo Pipe Flex z edice Vintage Edition... více informací »
LEDVANCE Vintage Edition 1906 Pipe Flex
Značka: LEDVANCE
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
LEDVANCE Pipe Flex - moderní stropní světlo pro žárovky a dodatečné vybavení Stropní světlo Pipe Flex z edice Vintage Edition...

LEDVANCE Pipe Flex – moderní stropní světlo pro žárovky a dodatečné vybavení Stropní světlo Pipe Flex z edice Vintage Edition 1906 od společnosti LEDVANCE redukovaný moderní design. Lampa se skládá z černě matného lakovaného rámu s pěti pružně ohnutými rameny, na jejichž koncích jsou objímky E27. Zde lze ideálně představit dekorativní žárovky a dodatečné vybavení. Tento vzhled je nejen absolutně moderní, ale také dobře zapadá do konceptů moderního interiérového designu, jako je průmyslový styl.
Tento kvalitní a žádaný kus lze sehnat přímo tu na stránkách zařazený v kategorii stropní svítidla! Nyní si můžete koupit akční výrobky z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Dodavatel LEDVANCE má ve stále nabídkce vysoce kvalitní sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty značky LEDVANCE. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt LEDVANCE Vintage Edition 1906 Pipe Flex, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 40W, K: 41cm od společnosti s předním postavením na trhu LEDVANCE můžete sehnat již dnes až neuvěřitelně levně! Ve skvělé akci za 1 899 Kč.