LEDVANCE Vintage Edition 1906 Pipe Bent, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 40W, P: 53.5 cm, K: 42.5cm

Stropní svítidlo Pipe Bent, 6 plamenů pro dekorativní lampy E27 Moderní a velmi zdrženlivý design, stropní svítidlo Pipe Bent se... více informací »
LEDVANCE Vintage Edition 1906 Pipe Bent
Značka: LEDVANCE
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní svítidlo Pipe Bent, 6 plamenů pro dekorativní lampy E27 Moderní a velmi zdrženlivý design, stropní svítidlo Pipe Bent se...

Stropní svítidlo Pipe Bent, 6 plamenů pro dekorativní lampy E27 Moderní a velmi zdrženlivý design, stropní svítidlo Pipe Bent se šesti plameny pochází z edice Vintage Edition 1906 od společnosti LEDVANCE. Byl speciálně navržen pro dekorativní zdroje světla, jako jsou odpovídající LED a halogenové žárovky ze stejného jména Vintage Edition 1906 od OSRAM. Výběrem individuálně sladěných světelných zdrojů se změní a společně určí vzhled celé světelné zdroje. Lze použít buď velké kulaté lampy, nebo podlouhlé rustikální lampy, nebo jiný design pro každý bod osvětlení. S tímto typem stropní lampy neexistují žádná omezení pro vaši vlastní kreativitu. Jako moderní stropní svítidlo lze Pipe Bent velmi dobře integrovat do současných životních stylů, jako je průmyslový styl nebo životní koncepce s retro vzhledem.

Tento diskontní produkt LEDVANCE Vintage Edition 1906 Pipe Bent, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 40W, P: 53.5 cm, K: 42.5cm od dodavatele se skvělou pověstí LEDVANCE lze zakoupit tady a teď právě za příznivou cenu! Nyní pořídíte za 2 499 Kč.