LEDVANCE Vintage Edition 1906 Carved Pineapple, Obývací pokoj / jídelna, sklo, E27, 40W, K: 26.5cm

Stropní skleněné stropní svítidlo vyřezávané z ananasu Stropní svítidlo Carved Pineapple od společnosti LEDVANCE je z edice... více informací »
LEDVANCE Vintage Edition 1906 Carved Pineapple
Značka: LEDVANCE
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní skleněné stropní svítidlo vyřezávané z ananasu Stropní svítidlo Carved Pineapple od společnosti LEDVANCE je z edice...

Stropní skleněné stropní svítidlo vyřezávané z ananasu Stropní svítidlo Carved Pineapple od společnosti LEDVANCE je z edice Vintage Edition 1906 a je vybaveno sférickým stínidlem ze skla. Jedná se o kouřové sklo ve fazetovém stylu, jehož vzor trochu připomíná ananas, který dal stropnímu světlu jeho jméno. Skleněné stropní svítidlo Carved Pineapple v retro designu se úžasně hodí do moderních obytných prostor a lze jej velmi dobře doplnit dekorativními vláknovými nebo dodatečnými lampami, například z edice OSRAM Vintage Edition 1906 Tento žádaný produkt LEDVANCE Vintage Edition 1906 Carved Pineapple, Obývací můžete najít jednoduše na stránkách zařazený v kategorii stropní svítidla. Nyní můžete najít parádní produkty z naší sekce ve výhodné akci. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na další kvalitní kousky od dodavatele LEDVANCE. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel LEDVANCE má na skladě velmi kvalitní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!
Kvalitní produkt je k získání pohodlně tu na našem webu zařazený v sekci stropní svítidla! Pořiďte si ještě ostatní produkty z této sekce za báječnou cenu! Přední značka LEDVANCE vám poskytuje top výrobky. Možná hledáte něco jiného, máme toho více! Podívejte se taky na další skvělé kousky od dodavatele LEDVANCE. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený výrobek LEDVANCE Vintage Edition 1906 Carved Pineapple, Obývací pokoj / jídelna, sklo, E27, 40W, K: 26.5cm od spolehlivé značky LEDVANCE máte možnost pořídit bezpečně online skutečně výhodně! Stojí teď u nás 2 499 Kč.