LEDVANCE Vintage 1906 stolní lampa Bubble, šedá, Obývací pokoj / jídelna, sklo, E27, 40W, K: 24.5cm

Moderní stolní lampa Bubble se skleněným stínidlem Díky otevřenému pohledu do interiéru je stolní lampa Bubble moderním... více informací »
LEDVANCE Vintage 1906 stolní lampa Bubble
Značka: LEDVANCE
999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní stolní lampa Bubble se skleněným stínidlem Díky otevřenému pohledu do interiéru je stolní lampa Bubble moderním...

Moderní stolní lampa Bubble se skleněným stínidlem Díky otevřenému pohledu do interiéru je stolní lampa Bubble moderním dekorativním a lehkým předmětem. V závislosti na použitém vláknu nebo dodatečné výbavě je předefinován vzhled stolní lampy Bubble. Ať už je uvnitř zlatá nebo čirá lampa, světlo ze stolní lampy vytváří ve skleněném stínítku příjemnou atmosféru. Stolní lampa z edice Vintage Edition 1906 od společnosti LEDVANCE zaujme také svým moderním designem, který si přijde na své v nejrůznějších obytných prostorech. Stolní lampa Bubble, ať už jako malé doplňkové osvětlení v obývacím pokoji nebo jako elegantní osvětlení na posteli, zaručuje zaručený poutač a dostatek světla všude.

Tento unikátní produkt LEDVANCE Vintage 1906 stolní lampa Bubble, šedá, Obývací pokoj / jídelna, sklo, E27, 40W, K: 24.5cm s pečetí kvality od značky LEDVANCE pohodlně pořídíte aktuálně napořád výhodně! Právě teď jen za 999 Kč.