LEDVANCE Vintage 1906 Bubble Pendant šedá, 30cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, E27, 40W

Skleněná závěsná lampa Bubble Jasný designový jazyk: moderní závěsné svítidlo Bubble z Vintage Edition 1906 od LEDVANCE zaujme... více informací »
LEDVANCE Vintage 1906 Bubble Pendant šedá
Značka: LEDVANCE
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Skleněná závěsná lampa Bubble Jasný designový jazyk: moderní závěsné svítidlo Bubble z Vintage Edition 1906 od LEDVANCE zaujme...

Skleněná závěsná lampa Bubble Jasný designový jazyk: moderní závěsné svítidlo Bubble z Vintage Edition 1906 od LEDVANCE zaujme kulatým stínidlem. Je vyroben z průhledného, mírně zbarveného skla a umožňuje výhled na vnitřní část obrazovky. Díky tomu je svítidlo Bubble ideální pro použití dekorativních žárovek nebo dodatečných svítidel, kterými lze individuálně přizpůsobit design svítidla. Bubble je ideální pro moderní obytné prostory a hodí se k mnoha různým koncepcím vybavení. Ať už minimalistické, průmyslové nebo retro – skleněné závěsné svítidlo Bubble lze použít mnoha způsoby.

Kvalitní a levný produkt LEDVANCE Vintage 1906 Bubble Pendant šedá, 30cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, E27, 40W od společnosti s předním postavením na trhu LEDVANCE snadno seženete u nás teď napořád výhodně! Nyní lze objednat jen za 1 799 Kč.