LEDVANCE Value Batten LED světelná lišta 123, 4 cm, Chodba, polykarbonát, hliník, 20W, P: 123.4 cm, L: 2.9 cm, K: 4.4cm

Štíhlé svítidlo Value Batten s LED lištou pro montáž na strop a na stěnu Ať už ve sklepě, na chodbě nebo na pracovišti v... více informací »
LEDVANCE Value Batten LED světelná lišta 123
Značka: LEDVANCE
424 Kč
Ověřit dostupnost
Štíhlé svítidlo Value Batten s LED lištou pro montáž na strop a na stěnu Ať už ve sklepě, na chodbě nebo na pracovišti v...

Štíhlé svítidlo Value Batten s LED lištou pro montáž na strop a na stěnu Ať už ve sklepě, na chodbě nebo na pracovišti v kuchyni či v dílně – svítidlo Value Batten LED je univerzálním, praktickým a energeticky úsporným zdrojem světla. Lze jej namontovat na strop nebo vodorovně či svisle na stěnu. Lišta Value Batten je vyrobena z polykarbonátu a bíle lakovaného hliníku. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.
Tento výjimečný produkt můžete pořídit ještě tady na stránkách v populární kategorii nástěnná svítidla. Najděte si podobné kusy z této populární kategorie za parádní cenu.

Oblíbený výrobek LEDVANCE Value Batten LED světelná lišta 123, 4 cm, Chodba, polykarbonát, hliník, 20W, P: 123.4 cm, L: 2.9 cm, K: 4.4cm od společnosti se zárukou kvality LEDVANCE k dostání aktuálně za zcela nejnižší cenu. Aktuálně za 424 Kč.