LEDVANCE TubeKIT LED světelná lišta 120cm 3000K, polykarbonát, 19W, P: 120 cm, L: 3.5 cm, K: 3.65cm

TubeKIT - multifunkční LED světelná lišta z polykarbonátu odolného proti rozbití s praktickou clip-in technologií pro mobilní a... více informací »
LEDVANCE TubeKIT LED světelná lišta 120cm 3000K
Značka: LEDVANCE
524 Kč
Ověřit dostupnost
TubeKIT - multifunkční LED světelná lišta z polykarbonátu odolného proti rozbití s praktickou clip-in technologií pro mobilní a...

TubeKIT – multifunkční LED světelná lišta z polykarbonátu odolného proti rozbití s praktickou clip-in technologií pro mobilní a stacionární instalaci Světelná lišta TubeKIT LED je univerzální díky svým individuálním možnostem připevnění. Lze jej namontovat pod nástěnnou skříňku nebo na zeď, nebo jej lze zavěsit pomocí praktického háčku. Vděčí za to své užitečné technologii clip-in, která umožňuje její instalaci během několika sekund. Souprava trubek se zapíná a vypíná vypínačem na krytu a má 160 cm dlouhý kabel s EU zástrčkou. Kromě toho je vybaven energeticky účinným světelným zdrojem LED, který difunduje obzvláště homogenní světlo přes bílý saténovaný polykarbonátový kryt. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.Nový výrobek LEDVANCE TubeKIT LED světelná lišta 120cm 3000K, polykarbonát, 19W, P: 120 cm, L: 3.5 cm, K: 3.65cm jde koupit právě teď tady a teď na našem webu v oblíbené sekci světelné lišty! Připravili jsme akční kousky z této známé kategorie v akci. Tato značka LEDVANCE vám představuje kvalitní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další zboží od výrobce LEDVANCE. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Tento vynikající výrobek LEDVANCE TubeKIT LED světelná lišta 120cm 3000K, polykarbonát, 19W, P: 120 cm, L: 3.5 cm, K: 3.65cm najdete právě zde tady u nás zařazený v rubrice světelné lišty. Mrkněte na kvalitní zboží z této rubriky v akci. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky značky LEDVANCE. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce LEDVANCE pro vás vyrábí skvělé výrobky.

Super produkt LEDVANCE TubeKIT LED světelná lišta 120cm 3000K, polykarbonát, 19W, P: 120 cm, L: 3.5 cm, K: 3.65cm od společnosti s předním postavením na trhu LEDVANCE jde sehnat tady a teď se slevou. Aktuálně za 524 Kč.