LEDVANCE Submarine světlo do vlhka 150cm 2 x 19W, polykarbonát, G13, 19W, P: 156.1 cm, L: 10.7 cm, K: 7cm

Submarine - LED svítidlo odolné proti vlhkosti a stříkající vodě odolné proti vlhkosti od LEDVANCE Ať už v soukromém sektoru,... více informací »
LEDVANCE Submarine světlo do vlhka 150cm 2 x 19W
Značka: LEDVANCE
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Submarine - LED svítidlo odolné proti vlhkosti a stříkající vodě odolné proti vlhkosti od LEDVANCE Ať už v soukromém sektoru,...

Submarine – LED svítidlo odolné proti vlhkosti a stříkající vodě odolné proti vlhkosti od LEDVANCE Ať už v soukromém sektoru, jako je garáž nebo suterén, nebo v komerčním sektoru, jako jsou podzemní garáže nebo dílny – díky ultratenkému a odolnému polykarbonátovému krytu je LED svítidlo odolné proti vlhkosti Submarine univerzální. Díky mírně nasycenému krytu difuzoru je LED světlo rozptýleno obzvláště homogenně, takže zajišťuje optimální světelné podmínky bez oslnění. LED světelný zdroj je součástí dodávky. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Designový kus LEDVANCE Submarine světlo do vlhka 150cm 2 x 19W, polykarbonát, G13, 19W, P: 156.1 cm, L: 10.7 cm, K: 7cm od našeho výrobce LEDVANCE máte možnost koupit u nás napořád výhodně! Nyní lze objednat jen za 1 399 Kč.