LEDVANCE SubMarine SLIM Value LED světlo 60cm, plast, 10W, P: 60 cm, L: 5 cm, K: 4cm

SubMARINE SLIM Value LED lampa v bílé barvě LED lampa SubMARINE SLIM Value je funkční svítidlo odolné proti vlhkosti, které... více informací »
LEDVANCE SubMarine SLIM Value LED světlo 60cm
Značka: LEDVANCE
424 Kč
Ověřit dostupnost
SubMARINE SLIM Value LED lampa v bílé barvě LED lampa SubMARINE SLIM Value je funkční svítidlo odolné proti vlhkosti, které...

SubMARINE SLIM Value LED lampa v bílé barvě LED lampa SubMARINE SLIM Value je funkční svítidlo odolné proti vlhkosti, které poskytuje optimální světelné podmínky v suterénech, garážích, prádelnách a dalších místnostech se zvýšenou úrovní vlhkosti pouhým stisknutím tlačítka. Integrovaný modul LED poskytuje brilantní světlo a zaujme také maximální energetickou účinností a trvanlivostí. Díky ultra ploché konstrukci je lampa odolná proti vlhkosti ideální také pro místnosti s nízkými stropy. Díky třídě krytí IP65 je svítidlo optimálně chráněno před stříkající vodou a prachem a nabízí tak bezpečné a efektivní osvětlení. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.Hodně prodávaný výrobek LEDVANCE SubMarine SLIM Value LED světlo 60cm, plast, 10W, P: 60 cm, máte možnost pořídit aktuálně tu na stránkách zařazený v rubrice osvětlení vlhkých místností! Pořiďte si další zboží z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu.
Tento akční produkt je k dispozici právě zde tady a teď na našem webu v populární rubrice osvětlení vlhkých místností! Připravili jsme pro vás zlevněné produkty z naší rubriky za parádní cenu! Věhlasná značka LEDVANCE svým zákazníkům dodává kvalitní výrobky A tady je důkaz! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další skvělé zboží značky LEDVANCE. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kus LEDVANCE SubMarine SLIM Value LED světlo 60cm, plast, 10W, P: 60 cm, L: 5 cm, K: 4cm od oblíbené značky se zárukou kvality LEDVANCE najdete tady teď skutečně výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 424 Kč.