LEDVANCE Submarine Sensor LED stropní světlo 156cm, plast, 19W, P: 156.1 cm, L: 6.6 cm, K: 7.5cm

Robustní stropní svítidlo LED Submarine Sensor pro sklepy, garáže a sklady Stropní svítidlo LED Submarine Sensor je odolné a... více informací »
LEDVANCE Submarine Sensor LED stropní světlo 156cm
Značka: LEDVANCE
999 Kč
Ověřit dostupnost
Robustní stropní svítidlo LED Submarine Sensor pro sklepy, garáže a sklady Stropní svítidlo LED Submarine Sensor je odolné a...

Robustní stropní svítidlo LED Submarine Sensor pro sklepy, garáže a sklady Stropní svítidlo LED Submarine Sensor je odolné a energeticky úsporné svítidlo a ideální zdroj světla pro sklepy, garáže a sklady. Je vybaven univerzálními bílými diodami LED, které poskytují dobré a rovnoměrné osvětlení. Svítidlo je velmi robustní a odolné. Je vyroben z polykarbonátu a je klasifikován podle třídy krytí IP65. Je tedy prachotěsný a má ochranu proti tryskající vodě při silném dešti. Navíc je konstruováno podle třídy odolnosti proti nárazu IK06, což znamená, že svítidlo nepoškodí ani úder ruky, ani úder pěstí nebo kladivem o hmotnosti až 500 gramů. Podmořský senzor také snadno odolává okolním teplotám v rozmezí -20 °C až 35 °C. Kromě toho je v šedém krytu integrován infračervený detektor pohybu s detekčním rozsahem 100 %. – Snadná montáž díky optimalizovanému prostoru pro montážní držáky a snadno otevíratelné přihrádce.Oblíbený a kvalitní produkt naleznete teď tady u nás v oblíbené sekci osvětlení vlhkých místností. Nyní získáte vyjímečné kusy ve zmiňované rubrice za příznivou cenu.
Povedený výrobek LEDVANCE Submarine Sensor LED lze nakoupit lehce tu na našem webu v oblíbené rubrice osvětlení vlhkých místností! Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce v akci. Přední značka LEDVANCE svým zákazníkům dodává kvalitní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od výrobce LEDVANCE. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a levný výrobek máte možnost získat rovněž tu na našich stránkách zařazený v sekci osvětlení vlhkých místností! Nyní najdete nové produkty ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny! U nás vám nabízíme více, mrkněte na více produktů od značky LEDVANCE. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce LEDVANCE pro své zákazníky poskytuje špičkové zboží. za překvapivě výhodnou cenu! Tento akční produkt máte možnost dostat ještě na našem webu v populární sekci osvětlení vlhkých místností! Máme pro vás zcela nové výrobky ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu! Náš sortiment je široký, u nás najdete více kvalitních produktů od značky LEDVANCE. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce LEDVANCE prodává prvotřídní sortiment ! Nakupujte výhoděn u nás!

Výjimečný a žádaný výrobek LEDVANCE Submarine Sensor LED stropní světlo 156cm, plast, 19W, P: 156.1 cm, L: 6.6 cm, K: 7.5cm od společnosti s výborným jménem LEDVANCE je k dispozici zde teď ve výprodejové akci. Právě lze objednat jen za 999 Kč.