LEDVANCE Submarine LED světlo do vlhka 120cm 36W, polykarbonát, P: 118 cm, L: 8.6 cm, K: 6.6cm

Submarine - LED svítidlo do vlhkých prostorů s výkonným silným světlem LED svítidlo do vlhkých prostorů Submarine poskytuje... více informací »
LEDVANCE Submarine LED světlo do vlhka 120cm 36W
Značka: LEDVANCE
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Submarine - LED svítidlo do vlhkých prostorů s výkonným silným světlem LED svítidlo do vlhkých prostorů Submarine poskytuje...

Submarine – LED svítidlo do vlhkých prostorů s výkonným silným světlem LED svítidlo do vlhkých prostorů Submarine poskytuje rychlé a zvláště homogenní světlo v místnostech, kde nelze zabránit vysokému stupni vlhkosti a přímému kontaktu s vodou. Proto je vhodný pro sklepení nebo prádelnu v soukromé oblasti, zatímco může být používán i v dílnách a garážích v obchodním sektoru. Bílé polykarbonátové stínidlo je mimořádně robustní a zajišťuje rovnoměrný přenos světla, aniž by způsobil nepříjemné oslnění. Nové produkty LEDVANCE, dříve známé jako OSRAM, spojují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.Diskontní produkt LEDVANCE Submarine LED světlo do vlhka 120cm 36W, polykarbonát, P: 118 najdete právě zde tady a teď na našich stránkách v populární kategorii průmyslová zářivková svítidla! Pořiďte si zlevněné zboží z naší rubriky za super cenu! To není všechno, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete další prověřené produkty od výrobce LEDVANCE. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový kousek LEDVANCE Submarine LED světlo do vlhka 120cm 36W, polykarbonát, P: 118 cm, L: 8.6 cm, K: 6.6cm od dodavatele zboží LEDVANCE najdete aktuálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní zakoupíte za 1 399 Kč.