LEDVANCE Spylux LED víceúčelové světlo, senzor, Chodba, plast, 0.3W, L: 6.8 cm, K: 9.9cm

Spylux - osvícení pro temná místa bez elektřiny LED multifunkční světlo Spylux napájené z baterií a odolné proti stříkající... více informací »
LEDVANCE Spylux LED víceúčelové světlo
Značka: LEDVANCE
349 Kč
Ověřit dostupnost
Spylux - osvícení pro temná místa bez elektřiny LED multifunkční světlo Spylux napájené z baterií a odolné proti stříkající...

Spylux – osvícení pro temná místa bez elektřiny LED multifunkční světlo Spylux napájené z baterií a odolné proti stříkající vodě nabízí jasné a energeticky účinné světlo, zejména v místech bez světla a napájení. Lze jej použít jako stacionární nástěnné svítidlo nebo jej kdykoli oddělit od držáku jako mobilní lampu a poté jej znovu vložit. Kombinovaný senzor pro detekci dne a noci a detekci pohybu spolehlivě zajišťuje jas se třemi bílými LED diodami a zvyšuje tak bezpečnost v tmavých místnostech, vchodech, chodbách, suterénech, odlehlých zahradách atd. Přepínačem lze volit mezi nepřetržitým světlem, „vypnuto“ a provozem senzoru . Hlava lampy lze otočit o 70 ° a otočit o 25 °, což umožňuje velký úhel paprsku. Tři možnosti upevnění pomocí lepicí fólie, magnetů nebo montážních svorek umožňují snadnou instalaci a flexibilní použití. Včetně 3 x AAA baterií. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. Tento akční a ve slevě produkt je k získání rovnou tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice nástěnná svítidla. Podívejte se na parádní produkty z naší kategorie v akci! Dodavatel LEDVANCE dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní zboží A tady je důkaz! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další prověřené zboží od výrobce LEDVANCE. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt LEDVANCE Spylux LED víceúčelové světlo, senzor, Chodba, plast, 0.3W, L: 6.8 cm, K: 9.9cm od skvělého výrobce LEDVANCE je k získání zrovna ve výprodejové akci! V současnosti za 349 Kč.