LEDVANCE SMART+ WiFi Planon Plus, CCT, 30 x cm, Pracovna / kancelář, hliník, polymetylmetakrylát, 20W, P: 30 cm, L: 30 cm, K: 5.6cm

Čtvercový LED panel Planon Plus s nastavitelnou barvou světla a technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Panel Planon Plus LED má plochý a... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Planon Plus
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Čtvercový LED panel Planon Plus s nastavitelnou barvou světla a technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Panel Planon Plus LED má plochý a...

Čtvercový LED panel Planon Plus s nastavitelnou barvou světla a technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Panel Planon Plus LED má plochý a hranatý design a skládá se z hliníkového krytu a difuzoru z PMMA. Díky jednoduchému designu lze stropní svítidlo použít v různých obytných prostorech. Ideální je například jako osvětlovací prvek na chodbě, v obývacím pokoji nebo také v ložnici či pracovně. Jas a teplotu barev lze měnit pomocí aplikace nebo hlasového příkazu. Svítidlo je integrováno přímo přes WLAN pomocí technologie LEDVANCE SMART+ WiFi. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládání prostřednictvím aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (s minimálně Android 4.4 nebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje přednastavení a automatizaci. – Možnost hlasového ovládání přes Google Assistant nebo Amazon Alexa (vyžaduje příslušný systém inteligentní domácnosti) – Stmívatelné – Nastavitelná teplota barvy: 3 000 K – 6 500 K – Síťový protokol: WiFi 2,4 GHz Kvalitní a velmi žádaný produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Planon Plus, lze získat prostě tady u nás v oblíbené kategorii inteligentní stropní svítidla. Nyní koupíte parádní produkty z této populární sekce za výprodejovou cenu! Oblíbený dodavatel LEDVANCE SMART+ dlouhodobě nabízí kvalitní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!
Kvalitní a žádaný produkt je dostupný nyní tady na našich stránkách v sekci inteligentní stropní svítidla. Mrkněte na ještě další výrobky z této známé kategorie za báječnou cenu!

Povedený produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Planon Plus, CCT, 30 x cm, Pracovna / kancelář, hliník, polymetylmetakrylát, 20W, P: 30 cm, L: 30 cm, K: 5.6cm od populárního výrobce LEDVANCE SMART+ je k získání zrovna dneska za příznivou cenu! Nyní zakoupíte za 1 699 Kč.