LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED panel RGBW Ø30cm, Kuchyň, PMMA, hliník, 20W, K: 6.5cm

Variabilní světlo díky RGBW - kulatý LED povrchový panel Planon s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Díky různorodým možnostem v... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED panel RGBW Ø30cm
4 099 Kč
Ověřit dostupnost
Variabilní světlo díky RGBW - kulatý LED povrchový panel Planon s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Díky různorodým možnostem v...

Variabilní světlo díky RGBW – kulatý LED povrchový panel Planon s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Díky různorodým možnostem v podobě teplého bílého až denního bílého a také barevného světla a inteligentní ovladatelnosti je LED stropní svítidlo Planon funkčním vrcholem pro moderní obytné, pracovní, průchozí a obývací pokoje. Samotné stropní světlo, navržené jako kruhový panel s bílým hliníkovým rámem a matným PMMA Duffisor, zůstává vizuálně zdrženlivé. Operace probíhá pomocí aplikace nebo hlasového příkazu; Díky technologii LEDVANCE SMART+ WiFi je WLAN dostačující pro propojení se smartphonem / tabletem. Technické údaje / kompatibilita: – ovladatelné pomocí aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (k dispozici zdarma pro iOS a Android ); umožňuje předvolby a automatizace – Je možné ovládání pomocí Google Assistant nebo Amazon Alexa – stmívatelné – teplota sv?tla : 3 000 K až 6 500 K a přibližně 16 milionů barevných gradací – Rádiový protokol: WiFi 2,412 – 2,484 GHz Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Levný výrobek LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED panel RGBW Ø30cm, Kuchyň, PMMA, hliník, 20W, K: 6.5cm od značky se skvělou pověstí LEDVANCE SMART+ snadno můžete pořídit právě nyní na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Nyní získáte od 4 099 Kč.