LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED panel RGBW 120×30, Kuchyň, PMMA, hliník, 40W, P: 120 cm, L: 30 cm, K: 6.9cm

S RGBW LED diodami a LEDVANCE SMART+ WiFi technologií - Planon hranatý přídavný panel LED stropní světlo Planon, navržené jako... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED panel RGBW 120x30
6 799 Kč
Ověřit dostupnost
S RGBW LED diodami a LEDVANCE SMART+ WiFi technologií - Planon hranatý přídavný panel LED stropní světlo Planon, navržené jako...

S RGBW LED diodami a LEDVANCE SMART+ WiFi technologií – Planon hranatý přídavný panel LED stropní světlo Planon, navržené jako plochý obdélníkový panel s bílým hliníkovým rámem a matným difuzorem PMMA, kombinuje inteligentní ovladatelnost a rozmanité možnosti osvětlení. S bílým světlem v širokém spektru a barevným světlem v nesčetných nuancích odpovídá jakémukoli prostředí. Aby bylo možné Planon ovládat pomocí aplikace nebo hlasového příkazu, je stropní světlo integrováno pomocí smartphonu / tabletu; díky technologii LEDVANCE SMART+ WiFi se to děje přes WLAN. Technické údaje / kompatibilita: – ovladatelné pomocí aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (k dispozici zdarma pro iOS a Android ); umožňuje předvolby a automatizace – Je možné ovládání pomocí Google Assistant nebo Amazon Alexa – stmívatelné – Světlé barvy: teplá bílá (3 000 K) až denní světlo (6 500 K), přibližně 16 milionů barevných přechodů – Rádiový protokol: WiFi 2,412 – 2,484 GHz Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem. Tento velmi žádaný produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED panel RGBW 120×30, naleznete právě nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci inteligentní stropní svítidla! Podívejte se na ostatní kousky z této rubriky za rozumné peníze! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další kvalitní produkty od značky LEDVANCE SMART+. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel LEDVANCE SMART+ poskytuje velmi kvalitní zboží

Diskontní produkt je k získání ještě tu na našem webu zařazený v sekci inteligentní stropní svítidla! Nyní si můžete koupit ostatní produkty z naší kategorie za super peníze!

Vysoce kvalitní produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED panel RGBW 120x30, Kuchyň, PMMA, hliník, 40W, P: 120 cm, L: 30 cm, K: 6.9cm od značky LEDVANCE SMART+ můžete koupit u nás nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční ceny již od 6 799 Kč.