LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED panel CCT 60x60cm, Kuchyň, PMMA, hliník, 40W, P: 59.6 cm, L: 59.6 cm, K: 6.9cm

Obdélníkový LED povrchový panel Planon s laditelnou bílou a technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED stropní svítidlo je... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED panel CCT 60x60cm
5 399 Kč
Ověřit dostupnost
Obdélníkový LED povrchový panel Planon s laditelnou bílou a technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED stropní svítidlo je...

Obdélníkový LED povrchový panel Planon s laditelnou bílou a technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED stropní svítidlo je navrženo jako plochý, obdélníkový a bílý panel s hliníkovým rámem a matným difuzorem PMMA. Slouží k funkčnímu a inteligentnímu obecnému a pracovnímu osvětlení s nastavitelným jasem a teplota sv?tla. Ovládá se pomocí aplikace nebo hlasového příkazu. Integrace prostřednictvím tabletu / smartphonu probíhá díky technologii LEDVANCE SMART+ WiFi přímo přes WLAN, bez brány nebo mostu. Technické údaje / kompatibilita: – ovladatelné pomocí aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (k dispozici zdarma pro iOS a Android ); umožňuje předvolby a automatizace – Je možné ovládání pomocí Google Assistant nebo Amazon Alexa – stmívatelné – teplota sv?tla: 3 000 K až 6 500 K. – Rádiový protokol: WiFi 2,412 – 2,484 GHz Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Velmi prodávaný produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED panel CCT 60x60cm, Kuchyň, PMMA, hliník, 40W, P: 59.6 cm, L: 59.6 cm, K: 6.9cm od společnosti s úžasnou pověstí LEDVANCE SMART+ máte možnost najít nyní ve slevě! Ceny již od 5 399 Kč.