LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED panel CCT 120x30cm, Kuchyň, PMMA, hliník, 40W, P: 120 cm, L: 30 cm, K: 6.9cm

Obdélníkový LED povrchový panel Planon s laditelnou bílou a technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED stropní svítidlo je... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED panel CCT 120x30cm
5 399 Kč
Ověřit dostupnost
Obdélníkový LED povrchový panel Planon s laditelnou bílou a technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED stropní svítidlo je...

Obdélníkový LED povrchový panel Planon s laditelnou bílou a technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED stropní svítidlo je navrženo jako plochý, obdélníkový a bílý panel s hliníkovým rámem a matným difuzorem PMMA. Slouží k funkčnímu a inteligentnímu obecnému a pracovnímu osvětlení s nastavitelným jasem a teplota sv?tla. Ovládá se pomocí aplikace nebo hlasového příkazu. Integrace prostřednictvím tabletu / smartphonu probíhá díky technologii LEDVANCE SMART+ WiFi přímo přes WLAN, bez brány nebo mostu. Technické údaje / kompatibilita: – ovladatelné pomocí aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (k dispozici zdarma pro iOS a Android ); umožňuje předvolby a automatizace – Je možné ovládání pomocí Google Assistant nebo Amazon Alexa – stmívatelné – teplota sv?tla: 3 000 K až 6 500 K. – Rádiový protokol: WiFi 2,412 – 2,484 GHz Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.
Hodně oblíbený kus LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED panel CCT 120x30cm, Kuchyň, PMMA, hliník, 40W, P: 120 cm, L: 30 cm, K: 6.9cm lze zakoupit prostě na našem webu v populární sekci inteligentní stropní svítidla! Mrkněte na unikátní produkty z naší kategorie za internetové ceny. To však není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také více kvalitních produktů od výrobce LEDVANCE SMART+. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Výjimečný výrobek LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED panel CCT 120x30cm, Kuchyň, PMMA, hliník, 40W, P: 120 cm, L: 30 cm, K: 6.9cm lze koupit v pohodě tady a teď na našem webu umístěný v kategorii inteligentní stropní svítidla. Mrkněte na podobné výrobky ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu! Významný výrobce LEDVANCE SMART+ dodává špičkové produkty.

Tento vynikající kus LEDVANCE SMART+ WiFi Planon LED panel CCT 120x30cm, Kuchyň, PMMA, hliník, 40W, P: 120 cm, L: 30 cm, K: 6.9cm od této skvělé značky LEDVANCE SMART+ lze nakoupit tady teď za skvělou cenu. V akci za cenu 5 399 Kč.