LEDVANCE SMART+ WiFi Outdoor Cascade, výška 50 cm, hliník, sklo, 10W, L: 16 cm, K: 50cm

Základní svítidlo LED Outdoor Cascade Post s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi a RGBW Venkovní svítidlo s paticí LED Cascade Post je... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Outdoor Cascade
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Základní svítidlo LED Outdoor Cascade Post s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi a RGBW Venkovní svítidlo s paticí LED Cascade Post je...

Základní svítidlo LED Outdoor Cascade Post s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi a RGBW Venkovní svítidlo s paticí LED Cascade Post je ideální pro osvětlení vstupních prostor a vjezdů nebo příjezdových cest. Je vyroben z hliníku a skla a díky stupni krytí IP44 se ideálně hodí i pro venkovní použití. Teplé světlo vyzařuje na všechny strany a vytváří příjemnou atmosféru. Jas a změnu barev RGBW lze pohodlně ovládat hlasovým příkazem nebo pomocí aplikace. Integrace se provádí pomocí technologie LEDVANCE SMART+ WiFi prostřednictvím sítě WLAN. – Ovládání prostřednictvím aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (s minimálně Android 4.4 nebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje přednastavení a automatizaci. – Možnost hlasového ovládání prostřednictvím Google Assistant nebo Amazon Alexa (vyžaduje kompatibilní systém chytré domácnosti). – Teplota barvy: 3 000 K – Řízení barev RGB, možnost nastavení přibližně 16 milionů barev – stmívatelné – Síťový protokol: WiFi – Stupeň krytí IP44 Hodně prodávaný produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Outdoor Cascade, výška 50 cm, hliník, sklo, 10W, L: 16 cm, K: 50cm můžete najít rovněž tady u nás v oblíbené rubrice inteligentní osvětlení příjezdové cesty. Nyní pořídíte zcela nové kusy z této oblíbené rubriky za akční cenu.

Super kousek LEDVANCE SMART+ WiFi Outdoor Cascade, výška 50 cm, hliník, sklo, 10W, L: 16 cm, K: 50cm od značky s tradicí a dobrou pověstí LEDVANCE SMART+ máte možnost nakoupit tady za mimořádně nízkou cenu! Akční ceny již od 3 299 Kč.