LEDVANCE SMART+ WiFi Outdoor Brick, ocel, hliník, ocel, polykarbonát, 14W, L: 8.5 cm, K: 8.5cm

Venkovní nástěnné svítidlo LED Outdoor Brick z oceli s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Venkovní nástěnné svítidlo LED Outdoor... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Outdoor Brick
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní nástěnné svítidlo LED Outdoor Brick z oceli s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Venkovní nástěnné svítidlo LED Outdoor...

Venkovní nástěnné svítidlo LED Outdoor Brick z oceli s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Venkovní nástěnné svítidlo LED Outdoor Brick je vyrobeno z oceli, hliníku a polykarbonátu, čímž je zajištěn ušlechtilý vzhled, a je velmi odolné proti povětrnostním vlivům v kombinaci s krytím IP44. Svítidlo je vhodné pro použití ve vstupním prostoru, na balkoně nebo na terase. Teplé světlo vytváří příjemnou atmosféru a vyzařuje směrem nahoru i dolů. Jas a změnu barev RGBW lze pohodlně ovládat pomocí aplikace a hlasového příkazu. Integrace se provádí pomocí technologie LEDVANCE SMART+ WiFi prostřednictvím sítě WLAN. – Ovládání prostřednictvím aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (s minimálně Android 4.4 nebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje přednastavení a automatizaci. – Možnost hlasového ovládání prostřednictvím Google Assistant nebo Amazon Alexa (vyžaduje kompatibilní systém chytré domácnosti). – Teplota barvy: 3 000 K – Řízení barev RGB, možnost nastavení přibližně 16 milionů barev – stmívatelné – Síťový protokol: WiFi – Stupeň krytí IP44 Velmi žádaný produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Outdoor Brick, ocel, hliník, ocel, polykarbonát, 14W, L: 8.5 cm, K: 8.5cm máte možnost získat mimo jiné na webu v oblíbené rubrice inteligentní venkovní nástěnná svítidla. Nyní najdete nové výrobky z této oblíbené rubriky za parádní cenu!
Oblíbený a akční produkt můžete koupit lehce tady na našem webu umístěný v kategorii inteligentní venkovní nástěnná svítidla! Nyní si můžete pořídit ostatní produkty z této oblíbené rubriky za super peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také více produktů od dodavatele LEDVANCE SMART+. Najdete je níže na této stránce. Přední dodavatel LEDVANCE SMART+ dlouhodobě nabízí top zboží Udělejte si radost.
Tento velmi oblíbený výrobek LEDVANCE SMART+ WiFi Outdoor Brick, ocel, hliník, ocel, polykarbonát, 14W, L: 8.5 cm, K: 8.5cm jde sehnat nyní tady a teď na našich stránkách ve známé sekci inteligentní venkovní nástěnná svítidla. Nyní získáte ještě podobné kusy z této známé kategorie za příznivou cenu! To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další prověřené kousky od výrobce LEDVANCE SMART+. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek LEDVANCE SMART+ WiFi Outdoor Brick, ocel, hliník, ocel, polykarbonát, 14W, L: 8.5 cm, K: 8.5cm od našeho výrobce LEDVANCE SMART+ je k sehnání v naší nabídce extra výhodně. Nyní pořídíte jen za 2 199 Kč.