LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Swan, 20 x cm, Chodba, plast, 23W, L: 20 cm, K: 20cm

Čtvercové nástěnné svítidlo LED Orbis Wall Swan s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Nástěnné svítidlo LED Orbis Wall Swan... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Swan
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Čtvercové nástěnné svítidlo LED Orbis Wall Swan s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Nástěnné svítidlo LED Orbis Wall Swan...

Čtvercové nástěnné svítidlo LED Orbis Wall Swan s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Nástěnné svítidlo LED Orbis Wall Swan přesvědčí svými rozmanitými možnostmi použití a designu. Díky nenápadné bílé barvě je lze integrovat do různých obytných prostor a skvěle se hodí například k prosvětlení předsíně, obývacího pokoje nebo ložnice. Nástěnné svítidlo lze použít i v dětském pokoji, protože jeho povrch lze natřít. Jas a teplotu barev lze nastavit pomocí aplikace nebo hlasového příkazu. Nástěnné svítidlo je integrováno s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi prostřednictvím sítě WLAN. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládání prostřednictvím aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (s minimálně Android 4.4 nebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje přednastavení a automatizaci. – Možnost hlasového ovládání přes Google Assistant nebo Amazon Alexa – Nastavitelná teplota barvy: 3 000 K – 6 500 K – stmívatelné – Síťový protokol: WiFiTento nejprodávanější výrobek LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall je dostupný rovněž tady u nás ve známé sekci inteligentní nástěnná svítidla! Podívejte se na parádní produkty z naší kategorie za extra cenu! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na další vybrané produkty od dodavatele LEDVANCE SMART+. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Swan, 20 x cm, Chodba, plast, 23W, L: 20 cm, K: 20cm od přední značky LEDVANCE SMART+ jednoduše můžete získat právě se slevou! Ceny od 2 699 Kč.