LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Cyldro, černá, Chodba, hliník, 12W, L: 12.7 cm, K: 20cm

Nástěnné svítidlo Orbis Wall Cyldro LED s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi v hliníkovém provedení Nástěnné svítidlo Orbis Wall... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Cyldro
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnné svítidlo Orbis Wall Cyldro LED s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi v hliníkovém provedení Nástěnné svítidlo Orbis Wall...

Nástěnné svítidlo Orbis Wall Cyldro LED s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi v hliníkovém provedení Nástěnné svítidlo Orbis Wall Cyldro LED je vyrobeno z hliníku a má dvoubarevný design. Díky svému zaoblenému tvaru se snadno hodí do mnoha obytných prostor a hodí se například k osvětlení chodby nebo obývacího prostoru. Světlo vyzařuje směrem k podlaze a stropu a vytváří na stěně krásný světelný efekt. Teplotu barev lze měnit od teplé po denní bílou pomocí aplikace nebo hlasového příkazu. Nástěnné svítidlo je integrováno s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi prostřednictvím sítě WLAN. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládání prostřednictvím aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (s minimálně Android 4.4 nebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje přednastavení a automatizaci. – Možnost hlasového ovládání přes Google Assistant nebo Amazon Alexa – Nastavitelná teplota barvy: 3 000 K – 6 500 K – Síťový protokol: WiFi
Ve slevě produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall jde koupit rovnou tu na stránkách v oblíbené sekci inteligentní nástěnná svítidla! Mrkněte na unikátní zboží z této populární rubriky za výhodné peníze. Oblíbený výrobce LEDVANCE SMART+ dodává kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami. Tento nejprodávanější produkt naleznete právě zde tady na stránkách v populární kategorii inteligentní nástěnná svítidla! Vyhledejte si skvělé produkty z této známé sekce za internetové ceny!

Výjimečný produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Cyldro, černá, Chodba, hliník, 12W, L: 12.7 cm, K: 20cm originál od značky LEDVANCE SMART+ seženete aktuálně pořád výhodně. Výhodně za super cenu 2 199 Kč.