LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Cross, 30 x 15 cm, Chodba, plast, 23W, L: 30 cm, K: 15cm

Obdélníkové nástěnné svítidlo LED Orbis Wall Cross s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Nástěnné svítidlo Orbis Wall Cross LED je... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Cross
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Obdélníkové nástěnné svítidlo LED Orbis Wall Cross s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Nástěnné svítidlo Orbis Wall Cross LED je...

Obdélníkové nástěnné svítidlo LED Orbis Wall Cross s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Nástěnné svítidlo Orbis Wall Cross LED je vyrobeno z plastu a svou decentní bílou barvou dobře zapadá do mnoha obytných prostředí. Svítidlo lze použít například v předsíni, ale i v obývacím pokoji nebo ložnici. Kromě toho je vhodný i pro použití v dětském pokoji, protože jeho povrch lze natřít. Svítidlo se tak stává samostatným prvkem interiéru. Jas a teplotu barev nástěnného kříže Orbis lze snadno měnit pomocí aplikace nebo hlasového příkazu. Nástěnné svítidlo je integrováno s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi prostřednictvím sítě WLAN. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládání prostřednictvím aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (s minimálně Android 4.4 nebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje přednastavení a automatizaci. – Možnost hlasového ovládání přes Google Assistant nebo Amazon Alexa (vyžaduje příslušný systém chytré domácnosti) – Nastavitelná teplota barvy: 3 000 K – 6 500 K – stmívatelné – Síťový protokol: WiFi
Tento designový kus naleznete bezprostředně tady u nás v kategorii inteligentní nástěnná svítidla! Najděte si akční produkty ve zmiňované sekci jednoduše online! Populární výrobce LEDVANCE SMART+ vám nabízí velmi kvalitní zboží Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další prověřené zboží od značky LEDVANCE SMART+. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Cross, 30 x 15 cm, Chodba, plast, 23W, L: 30 cm, K: 15cm od dodavatele s dlouholetou historií LEDVANCE SMART+ je k dostání momentálně za výhodnou cenu! Pouze nyní za 2 699 Kč.