LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Aqua IP44 20×20 cm, Koupelna, ocel, 12W, P: 20 cm, L: 20 cm, K: 9.4cm

Čtvercové koupelnové svítidlo LED Orbis Wall Aqua s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní svítidlo Orbis Wall Aqua LED je... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Aqua IP44 20x20 cm
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Čtvercové koupelnové svítidlo LED Orbis Wall Aqua s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní svítidlo Orbis Wall Aqua LED je...

Čtvercové koupelnové svítidlo LED Orbis Wall Aqua s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní svítidlo Orbis Wall Aqua LED je vyrobeno z oceli a má bílou povrchovou úpravu. Díky jednoduchému a nadčasovému designu snadno zapadne do mnoha interiérů. Díky stupni krytí IP44 je ideální i pro použití v koupelně. Difuzor zajišťuje, že světlo je vyzařováno do okolí bez oslnění. Jas a teplotu barev lze ovládat pomocí aplikace nebo hlasového příkazu. Integrace se provádí pomocí technologie LEDVANCE SMART+ WiFi prostřednictvím sítě WLAN. – Ovládání prostřednictvím aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačním systémem Android minimálně 4.4 nebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje přednastavení a automatizaci. – Možnost hlasového ovládání prostřednictvím Google Assistant nebo Amazon Alexa (vyžaduje kompatibilní systém chytré domácnosti). – Nastavitelná teplota barvy: 3 000 K – 6 500 K – stmívatelné – Stupeň krytí IP44 – Síťový protokol: WiFi Tento velmi oblíbený produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Aqua IP44 20×20 cm, Koupelna, ocel, 12W, P: 20 jde získat v pohodě na našem webu v oblíbené rubrice inteligentní stropní svítidla. Připravili jsme podobné zboží z naší sekce ve výprodejové akci.
Tento diskontní produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Aqua IP44 20×20 cm, Koupelna, ocel, 12W, P: 20 cm, L: 20 je k sehnání právě teď tu na našich stránkách umístěný v rubrice inteligentní stropní svítidla. Získejte parádní výrobky z této známé kategorie v bezva akci!

Tento neodolatelný kus LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Wall Aqua IP44 20x20 cm, Koupelna, ocel, 12W, P: 20 cm, L: 20 cm, K: 9.4cm od přední společnosti LEDVANCE SMART+ máte možnost koupit tady a teď výhodně. Nabídka od 1 899 Kč.