LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Moon CCT 48cm černá, Obývací pokoj / jídelna, PMMA, 32W, K: 8.6cm

Kulaté LED stropní svítidlo Orbis Moon s laditelnou bílou - díky inteligentnímu ovládání LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní lampa Orbis... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Moon CCT 48cm černá
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Kulaté LED stropní svítidlo Orbis Moon s laditelnou bílou - díky inteligentnímu ovládání LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní lampa Orbis...

Kulaté LED stropní svítidlo Orbis Moon s laditelnou bílou – díky inteligentnímu ovládání LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní lampa Orbis Moon z bílého plastu je rozdělena na úzký kruhový rám a na vnitřní straně mírně odsazený kulatý difuzor, který vyniká na tmavším pozadí. Integrované LED diody jsou trvale stmívatelné a lze regulovat teplota sv?tla . Děje se to velmi moderním způsobem prostřednictvím aplikace, hlasového příkazu, protože díky technologii LEDVANCE SMART+ WiFi lze Orbis Moon připojit k tabletu nebo smartphonu prostřednictvím WiFi – bez brány / mostu. Technické údaje / kompatibilita: – ovladatelné pomocí aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (k dispozici zdarma pro iOS a Android ); umožňuje předvolby a automatizace – Je možné ovládání pomocí Google Assistant nebo Amazon Alexa – stmívatelné – teplota sv?tla: 3 000 K až 6 500 K. – Rádiový protokol: WiFi 2,412 – 2,484 GHz Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Tento kvalitní a levný výrobek LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Moon CCT 48cm černá, Obývací pokoj / jídelna, PMMA, 32W, K: 8.6cm od výrobce se skvělou pověstí LEDVANCE SMART+ snadno seženete aktuálně na našich stránkách za výprodejovou cenu. Cena již od 3 299 Kč.