LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Magnet bílá, 60x30cm, Chodba, ocel, polykarbonát, 42W, P: 60 cm, L: 30 cm, K: 8.6cm

Úhlové stropní svítidlo LED Orbis Magnet s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní svítidlo Orbis Magnet LED je vyrobeno z oceli a... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Magnet bílá
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Úhlové stropní svítidlo LED Orbis Magnet s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní svítidlo Orbis Magnet LED je vyrobeno z oceli a...

Úhlové stropní svítidlo LED Orbis Magnet s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní svítidlo Orbis Magnet LED je vyrobeno z oceli a polykarbonátu a díky svému nenápadnému designu a barevnému provedení jej lze bez problémů integrovat do různých místností. Ideálně se hodí například jako zdroj světla na chodbě, v pracovně, v obývacím pokoji nebo v ložnici. Instalace je rychlá a snadná a díky magnetickému zámku nejsou po montáži vidět žádné šrouby. Světlo lze ztlumit pomocí aplikace nebo hlasového ovládání a lze také nastavit teplotu barev. Stropní svítidlo je integrováno s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi prostřednictvím sítě WLAN. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládání prostřednictvím aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (s minimálně Android 4.4 nebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje přednastavení a automatizaci. – Možnost hlasového ovládání přes Google Assistant nebo Amazon Alexa (vyžaduje příslušný systém inteligentní domácnosti) – Nastavitelná teplota barvy: 3 000 K – 6 500 K – stmívatelné – Síťový protokol: WiFi 2,4 GHz Kvalitní a levný kus jde získat zrovna na našem webu v populární kategorii inteligentní stropní svítidla. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této kategorie snadno online.

Hodně oblíbený kousek LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Magnet bílá, 60x30cm, Chodba, ocel, polykarbonát, 42W, P: 60 cm, L: 30 cm, K: 8.6cm od přední společnosti LEDVANCE SMART+ je k získání již dnes téměř zdarma. Právě lze objednat jen za 3 299 Kč.