LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Magnet bílá, 45x45cm, Chodba, ocel, polykarbonát, 42W, P: 45 cm, L: 45 cm, K: 8.6cm

Úhlové stropní svítidlo LED Orbis Magnet s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní svítidlo Orbis Magnet LED je vyrobeno z oceli a... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Magnet bílá
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Úhlové stropní svítidlo LED Orbis Magnet s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní svítidlo Orbis Magnet LED je vyrobeno z oceli a...

Úhlové stropní svítidlo LED Orbis Magnet s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní svítidlo Orbis Magnet LED je vyrobeno z oceli a polykarbonátu a díky svému nenápadnému designu a barevnému provedení jej lze bez problémů integrovat do různých místností. Ideálně se hodí například jako zdroj světla na chodbě, v pracovně, v obývacím pokoji nebo v ložnici. Instalace je rychlá a snadná a díky magnetickému zámku nejsou po montáži vidět žádné šrouby. Světlo lze ztlumit pomocí aplikace nebo hlasového ovládání a lze také nastavit teplotu barev. Stropní svítidlo je integrováno s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi prostřednictvím sítě WLAN. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládání prostřednictvím aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (s minimálně Android 4.4 nebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje přednastavení a automatizaci. – Možnost hlasového ovládání přes Google Assistant nebo Amazon Alexa (vyžaduje příslušný systém inteligentní domácnosti) – Nastavitelná teplota barvy: 3 000 K – 6 500 K – stmívatelné – Síťový protokol: WiFi 2,4 GHzDiskontní produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Magnet bílá, 45x45cm, Chodba, ocel, polykarbonát, 42W, P: 45 cm, L: 45 cm, K: 8.6cm máte možnost sehnat nyní tu na našem webu ve známé rubrice inteligentní stropní svítidla. Máme pro vás ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od dodavatele LEDVANCE SMART+. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Magnet bílá, 45x45cm, Chodba, ocel, polykarbonát, 42W, P: 45 cm, L: 45 cm, K: 8.6cm od společnosti s výborným jménem LEDVANCE SMART+ máte možnost získat právě teď v nabídce za rozumné peníze! Nyní můžete mít za 3 299 Kč.