LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Gavin LED světlo, Chodba, ocel, polykarbonát, 30W, K: 8.5cm

Stropní svítidlo Orbis Gavin LED s nastavitelnou teplotou barev a technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní svítidlo Orbis Gavin LED je... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Gavin LED světlo
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní svítidlo Orbis Gavin LED s nastavitelnou teplotou barev a technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní svítidlo Orbis Gavin LED je...

Stropní svítidlo Orbis Gavin LED s nastavitelnou teplotou barev a technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Stropní svítidlo Orbis Gavin LED je v černé a bílé barvě. Kryt je vyroben z oceli, difuzor z polykarbonátu. Díky svému nenápadnému kulatému designu se snadno hodí do různých obytných prostředí a lze jej použít například v předsíni, v kanceláři, obývacím pokoji nebo ložnici. Světlo lze ztlumit pomocí aplikace a hlasového příkazu a lze také nastavit teplotu barev. Stropní svítidlo je integrováno s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi prostřednictvím sítě WLAN. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládání prostřednictvím aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (s minimálně Android 4.4 nebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje přednastavení a automatizaci. – Možnost hlasového ovládání přes Google Assistant nebo Amazon Alexa – Nastavitelná teplota barvy: 2 700 K – 6 500 K – stmívatelné – Síťový protokol: WiFi 2,4 GHzTento velmi žádaný produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Gavin LED světlo, Chodba, ocel, polykarbonát, 30W, K: 8.5cm máte možnost pořídit právě teď tady na našem webu ve známé sekci inteligentní stropní svítidla. Pořiďte si zcela nové kousky ve zmiňované kategorii za skvělou cenu! Významná značka LEDVANCE SMART+ má na skladě skvělé výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Často hledaný produkt LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Gavin LED světlo, Chodba, ocel, polykarbonát, 30W, K: 8.5cm originál od značky LEDVANCE SMART+ můžete najít na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 299 Kč.