LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Downlight Slim Ø 12 cm, Koupelna, plast, 8W, K: 3.5cm

LED vestavné svítidlo Orbis Downlight Slim s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Vestavné svítidlo LED Orbis Downlight Slim přesvědčí... více informací »
LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Downlight Slim Ø 12 cm
799 Kč
Ověřit dostupnost
LED vestavné svítidlo Orbis Downlight Slim s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Vestavné svítidlo LED Orbis Downlight Slim přesvědčí...

LED vestavné svítidlo Orbis Downlight Slim s technologií LEDVANCE SMART+ WiFi Vestavné svítidlo LED Orbis Downlight Slim přesvědčí svým štíhlým tvarem a je ideální pro stropy s malým prostorem. Svítidlo je vyrobeno z plastu a lze jej použít například k osvětlení chodeb, chodbiček nebo kuchyní; ovladač je integrovaný. Jas lze měnit pomocí aplikace a hlasových příkazů a je také možné nastavit teplotu barev od teplé po denní bílou. Integrace se provádí pomocí technologie LEDVANCE SMART+ WiFi prostřednictvím sítě WLAN. – Ovládání prostřednictvím aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačním systémem Android minimálně 4.4 nebo iOS 9.0) zdarma; umožňuje přednastavení a automatizaci. – Možnost hlasového ovládání prostřednictvím Google Assistant nebo Amazon Alexa (vyžaduje příslušný systém chytré domácnosti). – Nastavitelná teplota barvy: 3 000 K – 6 500 K – stmívatelné – Síťový protokol: WiFi 2,4 GHz Designový produkt můžete dostat právě nyní na našem webu zařazený v kategorii inteligentní zapuštěná světla. Nyní si můžete pořídit ostatní produkty z naší rubriky za internetové ceny! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce více skvělých produktů od výrobce LEDVANCE SMART+. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel LEDVANCE SMART+ dlouhodobě dodává vysoce kvalitní výrobky.

Oblíbený a akční výrobek LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Downlight Slim Ø 12 cm, Koupelna, plast, 8W, K: 3.5cm od skvělé a známé značky LEDVANCE SMART+ jednoduše můžete získat právě nyní na našich stránkách v bezva akci! Cenově vychází na 799 Kč.